Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha Budapestről utazom fel...

Ha Budapestről utazom fel Miskolcra, amiknek a belvárosában (kb. 15 perc tömegközlekedésre a vasútállomástól) reggel 9 órakor van dolgom, megfelelő az 5:55-kor induló expresszvonat?

Figyelt kérdés

Ez a vonat papíron 8:25-re ér be Miskolcra, onnan ugye negyed óra az út, de számoljunk rá húsz percet várakozással, 8:45-nèl tartunk, tehát elvileg nem lehetetlen.


A kérdésem az, hogy mennyire reális az, hogy korán reggel a Lázár által tönkrevert vasúti közlekedés tizenöt percnél kevesebbet késik? Úgy hallottam, nagyon problémás ilyen szempontból az a vasútvonal, noha én magam nem szoktam utazni rajta, tapasztalattal nem bírok.


ma 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Én tegnap Budapestről Szegedre utaztam, de inkább az eggyel korábbi vonatot vettem igénybe, mert pl így is csak Kiskundorozsmáig vitt és onnan vonatpótló.

Most a Te eseted eléggé kihegyezett. Vagy menj korábbival vagy készítsd fel a találkozópartnert, hogy lehet, hogy kicsit késel.

ma 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A miskolci vonallal most kapásból van valami, szal kizárt, hogy leér. Hívd fel az ügyfélszolgálatot.


Másrészt a miskolci tömegközlekedés se gyenge. 29-re ér be a vonat és 30-kor indul a busz. Magyarul esélyed nincs elérni, a következő meg 20-30 perc múlva megy.

ma 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!