Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A hármasmetró milyen időközönk...

A hármasmetró milyen időközönként szokott járni? Úgy értem, lehet-e rá alapozni úgy általánosan? 1x régebben volt egy olyan, hogy mentem valahova, és több átszállás volt, gondoltam, megyek visszafele M3 metróval, láttam, felújítják.

Figyelt kérdés

1 év-és kb 2 hónap után mentem megint arrafelé, gondoltam, hát, most már biztosan felújították ennyi idő alatt rég. Ozt' vagy még mindig nem járt, vagy már megin'. Ez volt egy pár éve.

Na most, lenne arrafelé nekem egy jó állás, metróval pont jó lenne, és, hogy lehet-e a hármas metróra alapozni, hogy az egész évben jár, több éven keresztül, vállalható-e úgy munka, hogy azzal járnék, vagy inkább ne merjem vállalni? Kicsit messzebbről járnék (Bp-n kívülről, és a hármas metróval pont jó lenne, ha jár.)



szept. 25. 15:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Jellemzően többet jár, vagy nem jár, és hány évente újítják föl, és mennyi ideig pls?
szept. 25. 15:18
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A következő felújítás 2050 körül várható, tehát megnyugodhatsz.
szept. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2017-2023 között volt egy nagyobb felújítás.

A következő évtizedekben nem várhatóak hasonló, jelentősebb lezárások.

szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,mentek a zöldek
szept. 25. 16:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!