Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért a Ferihegyre vezető...

Miért a Ferihegyre vezető utat újítják fel 4-5 év alatta kötött pályás csatlakozás helyett? Melyik lenne jobb megoldás?

Figyelt kérdés
"A kormányhivatalok oldalán megjelent dokumentum szerint a szakasz jelenleg nemcsak balesetveszélyes, hanem kedvezőtlenül hat az ország megítélésére is."

ma 18:31
A kérdező szavazást indított:
Ez a tökéletes megoldás.
Egy új metróvonal, ami a Déli pályaudvartól indul, érinti a Nyugatit és/vagy a Keletit.
MÁV vonal a reptér alá bekötése. (pl. Pécel, Ecser, Ferihegy megállókat összekötve)
Egyéb!
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindkettő kéne. Egy reptér megközelíthető kell, hogy legyen mind közúton mind tömegközlekedéssel.


A vasút lenne a legegyszerűbb. Akár egy kiágazással Ferihegy és Üllő állomások között részben föld alatt. Ennek az előnye, hogy így Szolnok, Szeged ill Debrecen is kaphatna közvetlen reptéri kapcsolatot.


Ha metró, akkor a 3-ast lehetne meghosszabbítani.

ma 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de annak már rég kellett volna egy felújítás.

Én 5-6 éve jártam arra utoljára kocsival és majdnem ekharaptam a nyelvem, olyan szar az az út.

ma 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg elég pusztulat állapotban van, de a vasúti kapcsolat fejlesztése is fontos lenne (Kőbánya-Kispest és Monor között).
ma 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért zárja ki egymást a kettő?

Mindkettő fontos lenne!

ma 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!