Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A különböző nagyvárosokban...

A különböző nagyvárosokban közlekedő helyi járatokra is vonatkozik, hogy a gyermekek 14 éves korig ingyen utazhatnak?

Figyelt kérdés
ma 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Igen, mindenen, ami MÁV vagy Volán.
ma 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem
ma 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahol helyközi tarifa van ott igen. Helyi tarifa esetén általában nem, kivéve Budapesten, sőt az még megengedőbb, mert a 14. életév betöltése után a tanév utáni nyári szünet végéig érvényes. Helyközi rendszerben a 14. születésnapján még utazhat, másnap már nem.
ma 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Milyen szemétség. Én már 6 évesen is fizethettem a havi BKV bérletért. Most meg ingyen élő vagyok Vitya királyunk jóvoltából.
ma 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Képzeld, én meg 67,5%-os kedvezményű helyközi bérletet, ami háromszor annyiba került mint a diák BKV bérlet. Aztán jött Feri bácsi és az ő idején lett 90%-os. Talán annyira mégse volt rossz ember? Csak hát elkXrta... Nem kicsit, nagyon.
ma 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!