Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik weboldal/applikáció...

Melyik weboldal/applikáció mutatja tèrkèpen a megálló pontos helyèt?

Figyelt kérdés

Pl a Dèli p.u-on keresem a 204-es vonatot.

Előtte sose utaztam tömegközlekedéssel.


szept. 6. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vonatszám alapján nem fogod megtalálni, nem is biztos, hogy mindennap ugyanarról a vágányról indul. A pályaudvaron van nagy elektronikus kijelző, azon ki van írva, hogy melyik vonat melyik vágányról indul. De ne vonatszám alapján keresd, az nincs kiírva, a célállomás van, ha van neve nagy járatjelzése, az ki van írva, pl. Balaton IC, G42 stb.
szept. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Vonatoknál a vágányszámot kell nézni/hallgatni.

A Déli nem egy túl bonyi pályaudvar.

[link]

szept. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kimész a déli pályaudvarra, a kijelzőn megnézed hányas vágányról indul a vonat xy célállomásra, majd odasétálsz a vágányhoz.


Mihez kell a térkép?

szept. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor annyira a kibertérben él az ember hogy app nélkül még egy zsömlét sem tud magának megkenni... :D

Nincs ilyen app. Kimész a Délibe és megnézed a nagy tábláról hogy hanyas vágányról indul. A vágány végénél lévő utastájékoztatón szintén ki van írva, a hangosbemondó szintén fogja mondani és a vonaton a kocsik ajtajain szintén ki van írva. Valamint még ennélk kőkorszakibb módszerrel is élhetsz: megkérdezed a vonat mellett szédelgő kalauztól hogy ez-e az-e a-e vonat-e amelyikkel utazni szeretnél.

szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem megállót kérdezel, hanem vágányt. Már megfelelték előttem, csak annyit tennék hozzá, hogy olyan is előfordulhat, hogy gyakran utazol egy vonattal adott napokon és időben. Megszoktad már, hogy melyik vágányra érkezik/indul. És öt perccel az indulás előtt hallod, hogy egy teljesen másikról. Többször jártam így magam is. Szokott hely 3.-4. vágány. Ez is van kiírva. Ballagok szépen arrafelé. A bak fölötti kijelzőn is a vonatom szerepel. Aztán hallom, hogy a 11-ről megy. Az nekem futva is 7-8 perc.

Azért nem ez a jellemző, hanem amit már írtak.

MÁV applikáció is elvileg mutatja a vágányszámokat, de az sem 100%.

szept. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
#5: Na, azért a Déli nincs akkora pályaudvar, hogy a 3.-ról a 11.-ig 7-8 perc legyen futva eljutni. Kényelmesen sétálva is max. 4-5 perc. A Keletiben, na ott már vannak távolságok, és a Nyugatival ellentétben aluljáró sincsen.
szept. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Justinianus ***** válasza:
42%
A Délitől 7-8 perc alatt futva Kelenföldig is elérsz.
szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Megtaláltam. A problèma ott kezdődött, hogy azt se tudtam, hogy a lèpcsőn fel kell sètálni a villamos megállótól.

A dèli egyszerű mint a faèk mostmár.

szept. 7. 20:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Honnan? Melyik villamosmegállóból?
szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Villamossal a dèlibe, majd onnan fel a lèpcsőn a vágányokhoz.

Mikor fogalma sincs az embernek, hogy hol van akkor születnek ezek a kèrdèsek.

szept. 7. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!