Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mivel olcsóbb utazni Marosvásá...

Mivel olcsóbb utazni Marosvásárhelyre? vonat, busz, repülő, mikrobusz? Családnak 2+2 fő. Nem tudom már hónapokkal előre megvenni.

Figyelt kérdés

júl. 3. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
21%

A vonat mindig olcsóbb mindennél.


De egyértelműen a leghosszabb és legalacsonyabb színvonalú szolgáltatás is egyben.

júl. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Honnan?

A vonatot itt meg tudod nézni: jegy.mav.hu

júl. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nekem a busz sokkal alacsonyabb színvonal egy vonatnál ilyen hosszú távon. Buszon kihányom a belem, meleg van, és az erdélyi buszokról az az emlékem, hogy végig iszonyat szar zenét kell hallgatni. Egy okot mondjál már, hogy miért jobb a busz, most soroltam fel négyet, és csak ellenérv jut eszembe. Ja és legutóbb, amikor utaztam a busztársaság csődbe ment, késett, stb. Mondjam még??? Nem értem hogy mondhat valaki olyant, hogy EGYÉRTELMŰEN a busz a jobb. Hogy lehet ilyen szélsőségesen szubjektív kijelentést írni?
júl. 3. 16:16
 4/4 anonim ***** válasza:
22%

Úgy ahogyan te is szélsőségesen szubjektív kijelentést tettél.


Az, hogy gyenge gyomrú vagy, nem a busz hibája.


A meleg/hideg ugyanúgy vonaton is megvan. Hisz ablakot nem lehet nyitni, légkondi meg nincs.


Zenét meglehet hogy vonaton is kell hallgatnod, nem egy utas hallgat hangosan zenét utazása alatt.


A vonat itt is gyakran késik, szóval ez is pipa.


Az illemhelyek gyakran vagy nem működnek, vagy rémesen néznek ki.


A sínek állapota rémes, így gyakran himbál ide-oda, így a rosszullét ugyanúgy fenn áll.


Az utasok lehetnek visszataszítóan ápolatlanok, hangosak és idvariatlanok. A vasúttársaság nem válogatja meg az utasait. Így egy jobb élmény érdekében kénytelen vagy elsőosztályon helyet vásárolnod.


De ha ennyire szereted a vonatot, akkor válaszd azt, mint mondtam az az olcsóbb.

júl. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!