Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan tudok közlekedni...

Hogyan tudok közlekedni Pesten? Az megvan, hogy vonattal felmegyek a keleti pályaudvarra.

Figyelt kérdés

Ez után hogy, és mivel érdemes menni? Keleti pályaudvartól az Óbudai Egyetemre. Oda, és persze vissza is. Hogyan utazzak oda, és mivel?

Azért tűnik nekem ez bonyolultnak, mert sosem utaztam még egyedül Pesten. Egyáltalán nem ismerem a közlekedést ott.

Köszönöm, ha megérted és segítesz nekem



júl. 1. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gugli mapsen beírod honnan hová mész, és a tömegközledésre állítod a keresést. Több opciót is kapsz. Meg veszel jegyet, napijegyet, bérletet, stb., amire szükséged van. BKK oldalán meg tudod nézni.
júl. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

2-es metróval a Széll Kálmán térig, onnan a 17-es villamossal a Katyni mártírok parkjáig. Kb 40 perc.

Vagy metró Batthyány térig, onnan 41-es vagy 19-es villamos ugyanoda. A bkk.hu oldalon van útvonaltervező.

júl. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nb2019 ***** válasza:
100%

Kérdés az Óbudai Egyetemnek melyik épületébe?


Ha az Bécsi úti részek (KVK, NIK, RKK), akkor ahogy a 2-es mondta. Emellett van épület a Népszínház utcában (Blahánál kell leszállni, egy megálló a Keletitől az M2-vel, vagy 1-2 a Rákóczi úti buszokkal) a Tavaszmező utcában (M4-gyel 1 megálló, és onnan 650 m séta vagy 1 megálló a 99-es busszal), és a Thököly úton (szintén Rákóczi úti "buszcsorda", csak a másik irányban) is.


[link] oldalon az összes térképen ott az Útvonaltervek gomb, azzal simán tervez neked a maps.

júl. 2. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd le a telefonodra a Budapest Go alkalmazást, az mindent tudni fog, jegyet is vehetsz benne.
júl. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nb2019 ***** válasza:
100%
Igen, a 4-es válaszoló által javasolt BP Go-t kihagytam, de valóban ha már ténylegesen utazol, akkor nagy segítség. Annyit még hozzáteeszek, ha van ország (vagy Pest megye) bérleted, akkor nem kell a BKK járatokra külön jegy. (Reptéri busz, sikló, libegő kivétel, de nyilván neked most nem ez a cél...)
júl. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!