Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Máv appot használhat külföldön...

Máv appot használhat külföldön élő,csak külföldi címmel rendelkező magyar?

Figyelt kérdés
Hol találok erről infót?

tegnapelőtt 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze használhat.
tegnapelőtt 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy használhat én az Öbb-t használom otthon.
tegnapelőtt 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Öbb ez mi?
tegnapelőtt 21:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ÖBB az osztrák államvasutak.


Használhatja a MÁV appot külföldi is.

tegnapelőtt 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
miféle ostoba kérdés ez mégis...?
tegnap 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Miért ne használhatná? Miért merült ez fel?
tegnap 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6-os: a Trenitalia appot például magyar régióra állított telefonnal nem lehet letölteni. És ismerősöktől is hallottam más közlekedési társaság appjáról is, hogy csak az adott országban lévő számlázási címmel és oda regisztrált Google fiókkal vagy Apple ID-val lehet letölteni.

Szóval ha a kérdezőnek volt hasonló tapasztalata (akár közlekedésen kívüli appokkal), jogos a kérdése.

ma 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es

Hát ez jó nagy hülyeség, turisták miért nem tömegközlekedhetnek? :D

ma 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8-as: Ez amúgy nagyon jó kérdés. Én is életemben először akkor szembesültem ezzel, amikor az olasz nyaralásunkat szerveztük húgommal. Se iPhone-on, se Androidon nem tudtuk letölteni a Trenitalia appot. Viszont az egyik olasz magántársaság, az ITALO appját sikerült, így végül velük utaztunk, mert sokkal kényelmesebb volt mindent az appon intézni, mint az állami cég weboldalán venni a jegyeket, ráadásul az ITALO app még az Apple Wallet-hez is hozzáadta a jegyet, szóval az appot se kellett megnyitni.

De tényleg nem értem ezeket a geo-lock dolgokat. Még egy kisebb étterem vagy üzlet appjánál megértem talán (főleg a számlázási, elszámolási okok miatt), de azért egy vasúti szolgáltatónál ez kicsit kellemetlen és érthetetlen. Mintha egy amerikai nem tölthetné le a WizzAir vagy Ryanair appot, mert náluk olyan nincs :D

ma 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!