Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mièrt nem lehet az üvöltő...

Mièrt nem lehet az üvöltő osztályokat elkülönített kocsikba rakni, nem feltétlen kell nekik az IC még olcsóbban ki is jönnének. Tetejébe még a tanárok is üvöltve beszélnek velük. Most komolyan az vegyen I. Osztályra helyet akinek ez nem tetszik?

Figyelt kérdés

jún. 28. 07:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De a kényelemért most már megértem.
jún. 28. 10:05
 12/14 anonim ***** válasza:
Munkám miatt mostanában rendszeresen utazok Pestre vonattal mert a kocsim szervízben van és ugyanezt tapasztalom. Tömegestől mennek minden nap a Balatonra vagy isten tudja hova és azt kell végig hallgatni oda-vissza, hogy üvöltöznek ordítoznak órákon keresztül. Borzalom. Alig várom, hogy kész legyen az autóm.
jún. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

IC 1+, van rajta csendes zóna.

És Még csak pluszpénzbe sem kerül.

Én csak ott utazom egy ideje.

aug. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Amennyit én utazom, csakis országbérlettel éri meg. Azzal meg nem lehet, csak 2. Kocsiosztályt igénybe venni.
aug. 6. 07:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!