Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az emberek félnek a levegőtől?

Az emberek félnek a levegőtől?

Figyelt kérdés

Miért nem nyitnak ablakot az emberek a tömegközlekedési eszközökön? (most nem a légkondis időszakra/járművekre gondolok)

Áll a busz 80 emberrel, kint 30 fok és az összes ablak zárva...(én középen nyomorgok nem férek az ablakhoz)



jún. 9. 11:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nos, én egy kérdést tettem fel kíváncsiságból, de nyilván ezzel is baja van valakinek, de azért az illető feljár a kérdezős oldalra valamilyen rejtélyes okból.. Nyilván szólok, hogy nyissák ki egy kicsit az ablakot, és elég pár ablakot épp egy résnyire nyitni, attól nem lesz nagy huzat, viszont jön be egy kis levegő. Ki szoktam nyitni a számat, amire sokszor a nemtetszés meg a morgolódás a reakció. Kissé unom már azt, is hogy a képzeletbeli barátjuknak foglalják az ülőhelyeket, miközben középen nem lehet elférni, és azt is, hogy megáll az első és második ajtó közt, amikor a busz hátulja csontüres. Szomorú számomra, hogy ez a szuper természetes intelligencia ezeket a dolgokat nem képes belátni, de amúgy a saját irányában elvárja ezeket a dolgokat. Úgy érzi, hogy a bérlet árából kibérli az egész járművet, és azt csinál rajta amit akar.A harmadiknak üzenem, hogy ennyi germofób ember nincs. És a hűtési szezon előtt is így volt.
jún. 9. 17:06
 12/17 A kérdező kommentje:
#10: Van olyan is bőven akiről te beszélsz. De mint látod, itt nem erről van szó...
jún. 9. 17:08
 13/17 A kérdező kommentje:

Egyelőre úgy néz ki, hogy te nem érted a dolgot... és ez az általad említett jelenség tünete.

Azt nem tudom melyik skálán számít értelmesnek ez a stílus, de ha ez az értelem, akkor inkább maradok buta. (Tessék pár vessző: ,,,,,)

jún. 10. 01:28
 14/17 anonim ***** válasza:
Annyira imádom, amikor a kérdező meg a válaszolók átmennek idegbeteg páviánba és elkezdik egymást kakával dobálni. 🍿😀👍🥤
jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
#14 Valamit elnéztél, mert itt a kérdező nem dobált szart. Talán ezért is csak a válaszadó kommentjeit törölték. 🤷‍♂️
jún. 10. 17:09
 16/17 anonim ***** válasza:

aki elégedetlenkedik, az amúgy kinyitja ilyen esetben a száját? :D


nem, én az ablakot szoktam kinyitni.

jún. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen jogos a kérdés. a hűtést még csak-csak megoldja a légkondi (bár nem vagyok benne biztos, hogy a szemükre-fülükre-mindenre érzékeny embereknek a jéghideg légkondi fújása kellemesebb, mint egy nyitott ablak), a nyáron jellemző izzadtságszag és az általános csövesszag viszont nem megy ki, csak szellőztetéssel.
jún. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!