Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Egyes külföldi országokban az...

Egyes külföldi országokban az Ikarus 280-as buszokon csak a gomb megnyomásáig vagy az ajtózárás kezdéséig szól a csengő, és nem az ajtók bezáródásáig, ez nem szabványos, országonként eltér?

Figyelt kérdés

Például ezen a videón:


[link]


jún. 7. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ajtók bezáródásáig kellene szólnia,gyárilag ilyenek.

A videón valószínűleg már egy mókolt,rosszul bekötött csengő van.

jún. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 D.O.81 ***** válasza:
100%

Kellene, mint ahogy az előttem szóló írta, Itthon.

Mivel vannak altípusok szép számmal, így az indulásjelzés is az adott ország igényihez lett igazítva. Amúgy nem minden külföldi szállítás ment ki az országból. Ami meghiúsult az itt maradt.

A tulajdonomban lévő IK260.47-es mára ebből az altípusból az egyetlen megmaradt darabban (3db nigériai exportbusz, végül a Kapos Volánnál landolt) a jelzőcsengőt a ráncajtó bal oldali szárnya nyugtázza.

Pesten, meg mindkét szárnynak zárt helyzetben kellett lenni a csengő nyugtázásához.

jún. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A napokban láttam én is ezt a videót. És nekem is feltűnt, hogy ez annak idején nem ilyen volt. Simán lehet, hogy ez már nem gyári állapot.
jún. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!