Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szolnokról Sankt Margarethre...

Szolnokról Sankt Margarethre (Burgenland) szeretnék eljutni. Hogyan?

Figyelt kérdés
Nem értek a mentrendhez nem járok vonattal. Szolnokról Sopronba menjek vonattal? És utána hogyan kutok el a cél helyre? Megy onnan vonat,busz? Hol tudom megnézni?vagy van olyan vonat lehetőség,hogy átszállással eljussak? Ha esetleg rákukkantana valaki és elküldené az oldalt ahol találta megköszönném. Jegy árakat sem találok
máj. 7. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván Google maps segít de onnan az a 15 km legalább két óra tömegközlekedéssel mert közvetlen nem megy.
máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az szep
máj. 7. 22:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hegyeshalomra menj inkább. Onnan vonattal mehetsz tovább (május 11-ig vonatpótló busz jár) Bruckba, onnan vonattal Eisenstadt, majd busszal jutsz célba. Ha a soproni vonalon akarsz maradni és hétvégén mennél, akkor szállj le Fertőszentmiklóson, onnan a Fertő-táj vonattal menj el Neusiedl am Seeig, ott ugyanarra a vonatra tudsz átszállni mint Bruckban, két állomással később. De ez csak hétvégén van és csak kettő vonat naponta, úgyhogy inkább az előbbi megoldást javaslom.
máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csütörtökön 8ig kell odaérnem
máj. 7. 22:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem menj egy nappal hamarabb és szállj meg vagy ott, vagy egy közeli városban.
máj. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nem opcio
máj. 8. 16:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor csövezni fogsz, ez van. :D
máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Omio alkalmazást ismeri valaki? Találtam rajta olyan vonat opciót,hogy 2 átszállással,de az úticélhoz visz
máj. 9. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!