Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szoktatok céltalanul utazgatni?

Szoktatok céltalanul utazgatni?

Figyelt kérdés
Se fotózni, se ismerkedni, se A pontból B pontba eljutni nem akarok, csak egyszerűen kimegyek egy forgalmasabb térre, felszállok az első járműre, ami jön (Budapesten), és mindenféle környéken szoktam 4-5 órát utazgatni, lehetőleg minél több átszállással. Rajtam kívül van olyan elvetemült, aki direkt szeret BKV-val utazni?
2010. okt. 23. 23:36
 1/10 anonim válasza:

Jelen:D


Néha nekem is van olyanom, hogy csak felszállok egy ismeretlen buszra, vagy egy környékre kíváncsi leszek és csak úgy az ottani bkv-val utazgatok.

2010. okt. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

multkor a veszprémi buszra száltam rá :D

3 órás ut,de megérte xddd

2010. okt. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én régen csináltam ezt. bár nálam szezon időben volt pl tél kivételével mindig mentem vmerre.

Volt h suli helyett. korán reggeltől egészen estig.

Lényegében azért mentem első sorban mert az emberekre voltam kíváncsi h X időben mennyien utaznak.

18/F

2010. okt. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most már nem csinálom, de régen volt, h csináltam ilyet :DD Mondjuk én vidéken, falun élek, ezért távolsági buszokon utazgattam, mondjuk többnyire azért elterveztem előtte, h kb. mi lesz az útvonal, mert ugye nem akartam úgy járni, h végül aztán nem tudok hazamenni :P Mondjuk egyszer jártam úgy, ami aztán 22 km. gyaloglással végződött LOL
2010. okt. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
BKVval nem szeretek így utazgatni, meg emberek között. Ha csak úgy menni akarok valahova elindulok sétálva és megyek amerre megyek. Van mikor csak az itteni 2 megállót szoktam lesétálni (el a metróállomáshoz) aztán vissza.
2010. okt. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Néha én is, de nálunk csak buszok vannak, ezért el kell mennem Grazba, Bécsbe, Budapestre, Szegedre vagy máshová...
2010. okt. 24. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam igaz nem BKV-val mert Miskolcon lakok :D.
2010. okt. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Néha én is szoktam csak céltalanul menni, mert meg van annak a maga hangulata... :D
2010. okt. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Céltalanul nem lehet utazni!!Ha nincs uticélod akkor a cél nélküli utazás a célod!!Mintahogy labda nélkül sem lehet labdázni mert az akkor valami más és nem labdázás!Érted?
2010. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha cél nélkül utazol, az ugyanaz, mintha céltalanul utaznál...
2010. okt. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!