Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Felsőzsolcai GKN Automotive...

Felsőzsolcai GKN Automotive tömegközlekedéssel hogyan?

Figyelt kérdés

A kérdésem viszonylag egyszerű, tehát a fent említett céghez kell majd ki járnom egy kis ideig volanbusszal Miskolcrol.

Ha van itt GKN dolgozó vagy aki ismeri arra a megállókat, az legyen már szíves leirni, hogyan jutok oda.

Amit én hosszas keresés után találtam az a (3-as főút 186 km-kő) nevű megálló, de onnan még majd egy kilométer séta a cégig, járda meg minden nélkül egy főúton.



2023. júl. 28. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Így van, a 186-os kilométer a legközelebbi megálló. Onnan vagy a 3-as főúton sétálva tudsz odajutni, ami szerintem életveszélyes, vagy a dűlőutakon , ami kerülő.


Megjegyzem épült buszmegálló az üzem bekötőútjánál, de a Volánbusz még nem használja .

2023. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb az arnóti busszal odajutni,de úgy is benne van egy kiadós séta.
2023. júl. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor marad a dűlőutas megoldás.

Google streetview-en én is láttam az új megállót a cég előtt, pont ezért is tettem fel a kerdest, azthittem csak én nem találom a menetrendben.

Mégegyszer köszi :)

2023. júl. 28. 22:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!