Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hétköznap (főleg hétfőn)...

Hétköznap (főleg hétfőn) reggelente mennyit szoktak késni a 125/125B buszok a Bosnyák tér felé?

Figyelt kérdés
A pontos időintervallum hétfő reggel 06:30 és 07:15. Ha szoktak késni, akkor mik a kritikus pontok? Rákos úti felüljáró előtt? Telepes utca? Fontos lenne,mert 07:09-re ér be elvileg a 125B. Rászámoltam 3 perc késést és az, hogy futok a busz/villamoshoz. 07:26-28-ra már a 85/85E megállójában kellene lennem,ami elvileg sikerülne különösebb 125-ös késés nélkül. Köszönöm.
2023. máj. 21. 22:14
 1/3 A kérdező kommentje:
A 85/85E megállója alatt természetesen az Örs Vezér terét értem,tudom, hogy a Bosnyákon nem járnak.
2023. máj. 21. 22:15
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha holnap még nem esedékes, az itteni választóktól függetlenül is nézd meg a BudapestGO-ban (a nap későbbi részében is vissza lehet nézni a valós érkezést), amennyiben viszont holnap már ezen az útvonalon fogsz menni, válassz előbbi buszt / későbbi érkezést. Nem sok olyan buszjárat van Budapesten, ami csúcsidőben nem szed össze legalább néhány perc késést, különösen Pest peremkerületeiből befelé.
2023. máj. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hihetetlen,de nem volt semmilyen dugó a vonalon sehol. Még előbb is értünk be másfél perccel.Köszi szépen a választ. :)
2023. máj. 22. 07:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!