Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hétköznap reggelente mitől...

Hétköznap reggelente mitől tojhatok hígat?

Figyelt kérdés

Szóval minden munkanap reggel 7 és 8 körül nagyon erős ingerem van, még a hasam is megfájdul. A produktum elég híg, pépes, nem alaktartó. Nincs kimondott hasmenésem, mert ez az egy adag jön ki, utána már semmi. Néha van hogy délután is kell kakálnom, de akkor már normális, alaktartó formában jön ki. Általában hétvégente is normális "tömböket" produkálok. Pedig a táplálkozásomban nincs semmi változás. Nem vagyok laktózérzékeny, egyéb érzékenységem, allergiám sincs.

Mitől lehet ez?


2020. ápr. 1. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ideges vagy. Pl. munka miatt.
2020. ápr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom... kifejezetten nem szoktam idegeskedni. Jó persze egy kis feszültség van bennem, hogy megint reggel van, időre el kell indulni, stb. De most pl itthonról kell dolgoznom, el se megyek itthonról, mégis ugyan ez van.
2020. ápr. 1. 09:10
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha mégis idegességtől van, ahogy írod, akkor ez így normális? Nem káros, vagy ilyesmi?
2020. ápr. 1. 09:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, másik válaszoló vagyok.


A stressz, feszültség és a szorongás bármely formája káros hosszú távon minden szempontból. Édesanyámnál is ugyan ez a helyzet, mert sajnos elég stresszes életmódot folytat.

Próbálj meg talán szabadidődben meditálni, kamilla teát inni, kicsit tornázni vagy folytass bármely tevékenységet, ami örömöt okoz, illetve megnyugtat.

Ne aggódj még ezen is feleslegesen, ha próbálsz minél kevesebb dologra görcsösen figyelni, akkor szépen lassan minden visszaáll a régi kerékvágásba.

Remélem tudtam segíteni, kitartást és sol sikert!

2020. ápr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kávé
2020. ápr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert rászoktattad magad, mint sokan, holott alig van anyag.

Hétvégén miért nincs vajon ?

2020. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is ezt kérdezem... Mire szoktattam rá magam? Ha kell, akkor inkább tartogatnom kellene? :O
2020. ápr. 2. 08:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!