Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesti tömegközlekedésre...

Budapesti tömegközlekedésre melyik a legjobb útvonaltervező?

Figyelt kérdés
Most fogok Pestre költözni és érdekelne hogy melyik a legjobb útvonal tervező

2023. ápr. 11. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
2023. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Budapest Go
2023. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Guglimaps, ha meg már a járművön vagy és attól félsz, elkésel, budapest gón tudod bámulni, percre pontosan mikor hova érsz és hány perccel később van a csatlakozás ami mikorra hova ér. Ennél többre én nem használom a budapest gót, mert lehet, hogy csak a telefonom a sz*r. de számomra kezelhetetlen, amikor meg akarom nézni, hogy a környékemen a 4-es villamoson kívül mi van még, vagy három visszát kell nyomni, hogy se helyhez, se villamosvonalhoz ne kösse azt, amit megjelenít, meg sosem odakattol, ahova akarok. Persze lehet, csak én vagyok béna ezekhez az érintőképernyős sz*rokhoz, meg én vagyok túl akaratos, hogy úgyis tudom, milyen alternatíváim vannak. Én sosem indulnék el, hogy az asztali gép / laptop kényelméből nem néztem előre utána a dolgoknak, a telefonos tervezők csak vészmegoldások. Guglimaps a legjobb, böngészőből.
2023. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

a google maps nekem mostanában teljesen fasságokat ír, az utóbbi hetekben használhatatlan BKV-s útvonaltervezésre.

Most azt mondom használd a Budapest GO-t (ami a volt Futár)

2023. ápr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A Budapest Go.

Egyetlen komoly hibája az, hogy akár 1-2 perces átszállásokat is betervez, ritkán közlekedő járatok esetén is. Márpedig az ilyen átszállások nem biztos, hogy megvalósulnak.

2023. ápr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

BudapestGO

Rengeteg beállítás van rajta, újabban pedig már járműről is lehet tervezni (a szomorú része, hogy mivel a metró nem valós időben van fent, hanem csak menetrend szerint, azzal nem tud tervezni).

A tervezés részeként be lehet állítani, hogy alacsonypadlós járművekkel tervezzen, jegyet kell venned utazás előtt. Sőt, az is beállítható, hogy a közösségi közlekedés mellett tervezzen BUBI-val, esetleg saját kerékpárral, a kerékpáros tervező pedig kb. a legjobb, amivel találkoztam. A Google Maps-szel ellentétben ismeri a kerékpárral kétirányú utcákat, valamint opciót ad arra, hogy kerekpárosbarát útvonalon szeretnél menni, vagy a leggyorsabb útvonalon. Ilyenkor beállítható az is, hogy elkerülje az emelkedőket.

Kiválaszthatod, hogy milyen járművekkel szeretnél utazni, egy gombnyomással azt mondhatod, hogy inkább kihagyod mondjuk a HÉV-et.

A #5 által írt probléma pedig minden bizonnyal megoldódik, ha a séta tempóját lejjebb veszed.

2023. ápr. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
A BudapestGo használata mellett érdemes a Menetrend.appot is használni. Tapasztalatom szerint egy picivel könnyebb kezelni, mint az előbb említett társát.
2023. ápr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!