Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire veszélyes a 92-es...

Mennyire veszélyes a 92-es ,Miskolc-Tornanádaska vasútvonal?

Figyelt kérdés
Rengetegen mondják, hogy elég rossz hírű környéken megy, és gyakran belekötnek az emberbe. Valóban gyakori ez, vagy bőven kilehet bírni rajta egy utazást?

2023. ápr. 6. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Semennyire. Nem kötnek bele az emberbe. És amúgy szép vidéken halad a vonat.


Igen, ha aztán a vonatról leszállva elkezdesz valamelyik szegregátumban mászkálni ismeretlenül, azt bizalmatlanság övezi, de ez inkább az ott élők rossz tapasztalataiból ered.

2023. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Mitől lenne veszélyes egy vonaton utazni? 🤦🏼‍♀️ Semmivel nem veszélyesebb, mint Pesten egy villamos vagy egy metró. Arra is felszáll mindenféle alak. Ott hamarabb beléd kötnek, mint Tornanádaskán...
2023. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Revolúcióbiológus ***** válasza:
38%
Ha nem egy Soros György vagy Gyurcsány Ferenc arcképes pólóban indulsz útnak szivárványos LMBTQ kitűzőkkel akkor semennyire.
2023. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2023. ápr. 7. 15:11
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

"Mitől lenne veszélyes egy vonaton utazni?"

Látom te még sosem mentél az 5. kerületen kivülre csak a testőreiddel.

Engem már "faggatak" a vonaton és nem volt valami kellemes.

Meg az sem amikor a c. lányok próbálnak az emberre akaszkodni. Egyszerre 2-3 és figyelned kell hogy amig az egyik "csábít", addig a másik ne vegye el a telefonod, tárcád.

Sokat túrázom gyalog és kerékpárral is, bejártam már az egész országot. Az olyan helyeken ahol a mélyszegénység dominál, ott igenis oda kell figyelni a vonaton utazókra, mert érheti az embert meglepetés. Főleg a kis Bz motorkocsiban ahol ha a kaluz ármegy a másik kocsiba, nincs senki aki rendet tartson.

2023. ápr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
#1 "de ez inkább az ott élők rossz tapasztalataiból ered". Biztos, hogy csak az ott élőknek vannak rossz tapasztalatai?
2023. ápr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 hát most nagyon mellé lőttél, borsodi vagyok ;)
2023. ápr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!