Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek a gyorshajtó...

Szerintetek a gyorshajtó sofőröknek hogy van mindig mázlijuk hogy nagyon ritkán csinálnak balesetet?

Figyelt kérdés

Falusi vagyok most nem rég láttam egy ilyen sofőrt bőven száz felett száguldott mint a rakéta ilyen sebesség mellett nem tudsz egyből megállni ha baj lesz ez nekik nem jut eszükbe vagy a sorsra bízzák az életüket?

Az meg kockázatos dolog szerintem.


2023. márc. 29. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem igaz, hogy nagyon ritkán csinálnak balesetet. Sajnos a halálos és súlyos sérülésekkel járó baleseteknél vezető ok a gyorshajtás.


Nekem amúgy nem azzal van bajom, ha a saját életét a sorsra bízza, hanem azzal, hogy mások életét is. Leszarom ha megdöglik, csak mást ne vigyen magával.

2023. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ebben egyetértek veled.
2023. márc. 29. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Azt még hozzátenném az első válaszomhoz, hogy alapból a gyorshajtók hibáinak 90%-át nem ők, hanem a többi közlekedő védi ki, reagálással, defenzív vezetéssel. Mert látja, hogy jön egy hülye akire figyelni kell. Aztán persze ez csak további felbátorítást ad nekik, hamis visszaigazolást adva, hogy ők mennyire jó sofőrök mert merik nyomni.


Holott a gázt egy majom is tudja taposni, a tudás nem ott kezdődik, viszont számukra ebben ki is merül és általában a legegyszerűbb, teljesen mindennapos szituációnál cserben is hagyja őket. Értsd elsőbbségadás, lassítás, vagy akár csak egy sima kanyar.

2023. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális választ! :)
2023. márc. 29. 22:30
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Én sajnálom őket. Állandó stressz az élete.

Gondolj bele! Te tötymörögsz megengedett maxon, megállás nélkül a zöldhullámon.

Ő meg padlógáz/satu, padlógáz/satu. Tiszta idegroncs.

:-)

2023. márc. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen
2023. márc. 30. 08:37
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
#5 Igen a kedvencem ez amelyik nyomja a pirosig. Vagy éppen előttem-mögöttem rángatja idegbeteg módjára két sáv között, mert egyszer az egyik autó utána a másik van előrébb 10 centivel... :D
2023. márc. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!