Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mezőkövesden melyik megálló...

Mezőkövesden melyik megálló van a legközelebb a Széchenyi sulihoz?

Figyelt kérdés

Oda vettek fel iskolába, de nem vagyok jártas arrafelé. Tiszaújvàros felől közlekednék, de azt se tudom, hogy az a busz hol áll meg pontosan, meg hogy milyen megállói vannak. Eddig autóval jártam, szóval eszembe sem jutott ott körbenézni...

A végállomást néztem, de onnan elég hosszú az út az iskoláig, azért érdekelne az, hogy van-e esetleg közelebbi megálló a sulinàl, ha igen akkor akkor mi a neve?


2022. szept. 11. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Mezőkövesd, gimnázium


De az autópályán közlekedő buszok nem érintik ezt a megállót.

2022. szept. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2022. szept. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Az alföld még nem? Akkor vigyél magaddal lis összecsukható bicajt, vagy elektromos rollert, és mindegy lesz melyik van közelebb.
2022. szept. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3, nem Alföld.

És egyik sincs. Biciklizni nem is tudok.

2022. szept. 11. 09:36
 5/7 A kérdező kommentje:

Fejlemény: Akit nem érdekel az tekerjen is tovább!

Tehát: Végén sikerült leszállnom a buszàllomàson, és elég könnyen oda is találtam gyalog a sulihoz. Azt hittem bonyolultabb lesz. Viszont rájöttem útközben arra is, hogy ha a Matyó múzeumnàl szállok le, akkor úgy csak 750 méter az iskola, meg 10 perc, úgyhogy legközelebb már ott fogok szállni. Egyébként nem autópályàn jött a busz, hanem Mezőkeresztes, Mezőnagymihàly, stb. felé.

Köszönöm a válaszokat!

2022. szept. 12. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha meg ott szálltál volna le, amit írtunk, akkor közvetlenül a suli ajtajában szálltál volna le...


De végülis nem árt egy kis séta.

2022. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mezőkövesden két suli van, a Szent László, meg a Széchenyi. A kettő között van egy kis táv. A,,Mezőkövesd, gimnázium" nevű megálló az a Szent László gimnázium, nem a Széchenyi. De valóban közelebb van onnan a Széchenyi, mint a buszàllomàstól. De legalább láttam a város egy nagyobb részét.
2022. szept. 13. 22:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!