A BKK Futár mobilos applikácija szerintetek is sokkal egyszerűbben volt használható, mint a Budapest Go?
Figyelt kérdés
Nagyon nehezen tudom megszokni. Hiányzik belőle pl. az a funkció, ahol ha a kereső sávba beírtam az adott megálló nevét, a térképen egyből megjelentek az adott járatok is, amelyekre rábökve egyből lehetett látni hogy melyik járat hány perc múlva indul majd, a járatot pedig egy kattintással el lehetett menteni a kedvencek kozott is. Ha a Budapest Go-nál rábökök rá a kereső sávra, a program egyből útvonalat akar tervezni, mert úgy gondolja hogy oda akarok menni, a járatokat pedig csak akkor jeleníti meg, a térképen, ha a GPS-t is bekapcsolom, azt is csak percekkel később. Hiányzik az is hogy nem lehet elnevezni a kedvenc megállóhelyeket (pl. 61-es Villamos- Hűvösvölgy felé, vagy 61-es villamos -Móricz Zsigmond körtér felé).2022. márc. 5. 10:17
1/6 anonim válasza:
Ráadásul eléggé félremegy az érintés. Van egy megálló, amiből nemrég ment el a busz, már nem benne van a térképen, hanem közvetlenül előtte. Képtelenség rábökni a megállóra, mert mindig a távozó busz adatait hozza be, de az pont nem érdekel, hiszen már elment.
Az időalapú jegyet is elkxrták, komolyan a 30 perces 530 Ft? Debrecenben a 60 perces 450 Ft, ez egy tök jó, reális árú jegytípus, ráadásul már évek óta elérhető, példát vehettek volna tőlük, de nem, nem lehet semmit se jól csinálni.
2/6 anonim válasza:
Megvan benne a megállóra való keresés, csak annyi, hogy amikor a felső keresősávban rákeresel, akkor a megálló jobb felső sarkában levő ,,menetrend” feliratra kell nyomni.
3/6 anonim válasza:
#1: Az idő alapú jegy nem így 30 perces, hogy addig kell az utazást befejezned, hanem addig kell felszállni az utolsóként használt járatra, és azzal végigutazhatsz a végállomásig.
4/6 anonim válasza:
Miért nem a BKK-nak írsz ? AZ is tök mindegy lenne.
5/6 anonim válasza:
#3 az egy dolog, de ha átlag 22 percet utazol egy járaton, ahogy azt a BKK hirdette, ha szerencséd van és 8 percen belül jön a következő, arra át tudsz szállni és a 30 perc lejáratán túl befejezni az utazást, de akkor se vagy előrébb, mint az átszállójeggyel. Azoknak tényleg jobb, akik utaznak 1-2 megállót, majd átszállnak megint 1-2 megállóra, majd harmadszor is átszállnak egy hosszabb útra. Van egy ilyen kis réteg, nekik tényleg jó, de a többségnek csupán burkolt áremelés.
6/6 anonim válasza:
Nekem is jobban tetszett a régi. Az új az én telefonomon jóval lassabb, ha megállóra keresel rá, akkor nem rakja mellé a bogyót a nyíllal (ami alapján tudnád, hogy konkrétan melyik megállót keresed), így mondjuk egy Széll Kálmán tér esetében 10 közül kell eltalálnod azt, ami neked kell. Továbbá utazástervezés esetén ha a felkínált útvonalon ráböksz valamelyik megállóra, akkor nem a jelenhez képest mutatja, hanem ahhoz az időponthoz, amikor ott kellene lenned. Ha mondjuk elérek egy hamarabbit, akkor az azt követő átszállásnál nem tudom megnézni, hogy mikor fog jönni, mert nem jeleníti meg.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!