Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A H7 pótlót használók lassabba...

A H7 pótlót használók lassabban vagy gyorsabban érnek célba, mint mielőtt a teljes vonalat pótolták?

Figyelt kérdés
2021. aug. 11. 19:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
#9 Nem nekem kell érvelned. Én már leírtam, hogy miért nem volt végig busz a másfél év alatt, többet nem tudok tenni. Persze mennyivel kényelmesebb lenne Kőbánya-Kispest és Újpest-központ között végigmenni pótlóbusszal, mint kétszer (most egyszer) átszállni, de vannak akadályok, ahogyan a H7 esetében is.
2021. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

"Én már leírtam, hogy miért nem volt végig busz a másfél év alatt, többet nem tudok tenni."


Másfél éve még az volt az érved, hogy GYORSABB, ha csak a felét pótolják. Szóval lehetnél annyira következetes, hogy nem a saját korábbi érvedet köpöd szembe.

2021. aug. 14. 13:39
 13/23 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy gyorsabb, hanem hogy a forgalomtól erősen függ, ami Budapesten ingatag, szinte állandóan dugó van. Valahol 7:00-kor, máshol 7:30-kor, de olyan is akad, ahol 8:30-kor van a legnagyobb forgalom. A HÉV ennek nincsen kitéve, a busz viszont igen.

Nem volt érvem másfél évvel ezelőtt a H7-essel kapcsolatban, úgyhogy az első mondatod kuka.

Egyébként pedig 1000+1 ok áll mögötte. Például ha végig az egész vonalat pótolták volna, akkor sokkal több busznak kellett volna járnia, illetve több sofőr is szükséges ehhez. Valószínűleg tanidőben egyik sem állt rendelkezésre, így tényleg csak akkor pótolnak végig, amikor ez elkerülhetetlen.

2021. aug. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"Nem volt érvem másfél évvel ezelőtt a H7-essel kapcsolatban, úgyhogy az első mondatod kuka."


Akkor lettél volna szíves ezt akkor kinyilvánítani, és nem utólag okosnak lenni.

2021. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én is emlékszem, hogy a MÁV hivatalos közleményben írta le, hogy azért így pótolják, mert gyorsabb.
2021. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

#14

Miről beszélsz?

A kérdező ezt írta nekem: Másfél éve még az volt az érved, hogy…

Na már most nem tudom miből gondolja, hogy másfél évvel ezelőtt egyáltalán foglalkoztam ezzel a témával, nemhogy még érveljek is ezzel kapcsolatban.

2021. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

#16

Szóval most higgyem el, hogy te másfél éve jól leszóltad volna a MÁV illetékeseit, ha éppen olvasod az erről szóló kérdést? Hahhhahaa.

2021. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Akkor is ugyanúgy a MÁV mellett álltál volna ki.
2021. aug. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#17 Nem, mert minek kéne hosszabb szakaszt pótolni, mint ami szükséges?

És mondom: szinte biztos, hogy tanítási időben NEM LENNE ELÉG SOFŐR (és busz) A TELJES VONAL PÓTLÁSÁRA! Tudod, NERniában a munkaerőhiány miatt ezt is figyelembe kell venni.

2021. aug. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#19

Mégegyszer mondom, hogy a MÁV-nak nem ez volt az érve, hanem a gyorsabb bejutás! Szóval leszóltad volna ezt a hazugságot, vagy nem?

2021. aug. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!