Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A 81-es vasútvonal fejlesztése...

A 81-es vasútvonal fejlesztése, kétvágányúsítása, villamosítása megmentené kelet nógrádot?

Figyelt kérdés
2021. jún. 24. 12:36
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
#20 kéthavi jövedelmedből veszel egy kocsit. aktív kereső emberként vidéken (nagyon kevés kivételtől eltekintve) nem tudsz nélküle létezni.
2023. júl. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
89%

21! Igen, mert a bérből semmi másra nem költész, csak kocsira, jogsija mindenkinek van, kötelezőbizt. forgalmi nincs és ingyen adják az üzemanyagot is, ugye? Elvégre mintha ezek kimaradnának a számítàsból!


Amúgy aktív kereső ember vagyok, vidéken, elvagyok nélküle.

2023. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
16%

#22 bocsi, de manapság a jogsi alap, ha nem akarod az egész hátralevő életedet rinyálással tölteni.

akinek akár csak egy kevés pénze (és hozzá egy kevés esze) van, az vesz egy húszéves suzukit, és ha családod van, rögtön jobban jársz, mint költeni a ritka és lassú tömegközlekedésre.

amúgy meg a főváros felé kínálati buszmenetrend áll rendelkezésedre óránként kényelmes légkondis járművekkel (ahhoz, hogy ezzel a vasút érdemben versenyezzen, vagy gyökeresen át kéne alakítani a vasúti biztonsági előírások rendszerét, vagy minden képzeletet felülmúló beruházások kellenének, négyvágányú Bp-Hatvan vonal)

az összes többi irányba meg eddig sem volt vasút, Tarjánból és a 81-es vonal menti többi településről sem a megye második városába, sem a régió többi megyeszékhelyére nem lehet érdemben eljutni vonattal.

2023. júl. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
86%
23! Nézd én 35 vagyok, nincs jogsim és nem rinyálok...akkor vagy én csinálok valamit jól, vagy mások rosszul.
2023. júl. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
82%

#23

A busz lehet bármennyire is ultra király, soha sem lesz olyan kényelmes, mint egy hasonlóan korszerű vonat.

2023. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%

"Nézd én 35 vagyok, nincs jogsim és nem rinyálok...akkor vagy én csinálok valamit jól, vagy mások rosszul."

itt rinyálsz, hogy milyen szar a vonat, meg különben sincs mindenkinek jogsija, stb.

lenne egy jogsid meg egy gurulni képes használtautód, örülnél neki hogy oda mész ahova akarsz, ráadásul adja magát hozzá egy korszerű főút

a 81-es vonal állapotán meg legfeljebb csak hobbiból szörnyülködnél, de (az emberek 98 %-ához hasonlóan) igénybe venni eszedbe sem jutna még akkor sem, ha véletlen gatyába ráznák.

2023. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
86%

26! Speciel öcsi, én nem rinyáltam, hogy szar a vonat, keversz valakivel. Attól még szár, pláne a 81es.

Csak rámutattam, hogy az autó az sok minden csak rohadtul nem olcsó! Egy havi 50-60 ezret simán szánhatsz rá, és bizony ez nem mindenkinek van, érted már?

2023. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy látom nem esik le, pont azért nincs jogsim, mert nem látom értelmét, az ár/érték aránya egy nagy szár! Egy vödör pénzt elszórsz és a végén nyersz mit napi fél órát mondjuk?
2023. júl. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Akinek napi szinten ingáznia kell (Budapestre), annak sosem fogja megérni, hogy autóval tegye meg ezt a távolságot nap, mint nap.

Sokkal költséghatékonyabb, ha autó helyett a távolsági tömegközlekedést veszi igénybe.

2023. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Vagy mész egy brigáddal és visz a főnök vagy maradsz bezárva a megyébe, sokszor csak ez a két lehetőség marad.
2023. aug. 1. 07:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!