Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vonattal mely európai nagyváro...

Vonattal mely európai nagyvárosokba lehetséges, érdemes elmenni? Azt néztem, hogy leginkább csak Ausztriába és Németországba lehet eljutni így. Nem lehet több átszállással eljutni mondjuk Párizsba? Megéri anyagilag?

Figyelt kérdés

2021. jún. 18. 12:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nagyon is érdekel kelet. Főleg Fehéroroszország, az egykori Szovjetúniót idéző körülmények miatt. Sokak szerint egy időutazás vissza a 70-es 80-as évekbe meglátogatni Belaruszt. Annyi zavar nagyon, hogy egy szót nem beszélek oroszul, az angolt meg valószínűleg maximum a legjobb hotelekben értenék meg, vagy talán ott sem. Az orosz nagyvárosok is érdekelnek, csak nincsenek elérhető távolságban, nekem, mint 18 éves fiatal, aki most megy csak egyetemre. De előttem az élet, és többet akarok látni belőle, mint egy átlag ember.
2021. jún. 18. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!