Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan jutok el metróval a...

Hogyan jutok el metróval a keleti pályaudvarról a nyugatira? (Miskolcról mennék Székesfehérvárra)

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán a nyugati az kelefölfön van? vagy hogy van ez? nemértem..sosem voltam Budapesten kérlek segítsetek.

2021. ápr. 22. 02:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kelenföldön a kelenföldi vasútállomás van, nem a Nyugati, ahonnan nem indul Székesfehérra vonat. A Déli pályaudvarra az M2-es metróval, Kelenföldre az M4-es metróval jutsz el, mindkét állomást érintik a Székesfehérvár felé közlekedő vonatok.
2021. ápr. 22. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
juj, nagyon képben vagyok.xd köszönöm szépen :) tehát kimegyek a kelefi pályaudvarrol, lemegyek a metroaluljáróba, ott felszállok a 2s metrora, az elvisz a déli pályaudvarra és onnan indulnak a fehérvár tartó vonatok? vagy a déli is csak egy állomás?
2021. ápr. 22. 05:04
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

A Keletinél felszállsz az M2 metróra, és elmész vele a Blaha Lujza térig (1 megálló). Ott átszállsz a 4-es vagy 6-os villamosra (bármelyik jó, ezen a szakaszon ugyanazon a vonalon mennek), és az elvisz a Nyugatihoz (4 megálló). 18 perc a teljes menetidő.


Tessék, itt van a Google Mapsen:

[link]


Töltsd le a telódra is a Google Mapst, és akkor nem fogsz eltévedni.

2021. ápr. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy akkor mégsem a Nyugatiba akarsz eljutni? A legjobb, ha a teljes utazásodat megtervezed a Google Mapssal akkor:


[link]

2021. ápr. 22. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2021. ápr. 22. 05:15
 6/10 anonim ***** válasza:
9%

Tudtommal nem jàr a 2es metró.

Szerintem a legegyszerűbb az, hogyha elmész a villamosok felé, felszállsz a "2M" jelzésű villamosra, ami elvisz a Jászai Mari térig. Onnan egy kicsi séta NEM a Margit híd irányába és meg fogod találni a vonatokat. :)

2021. ápr. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
6osra ne hallgass, rosszul tudja.
2021. ápr. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Iagazd van #7es rosszul tudtam. A 3as metrót pótolja. De lényegébe ugyan arra közlekedik.
2021. ápr. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb az M4 metróval Kelenföld vasútállomás végállomásig utazni. Ott minden Székesfehérvárra tartó vonat megáll, míg a Délit nem mindegyik érinti.
2021. ápr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kőbánya Kispest állomásról indul vonat Székesfehérvárra.
2021. ápr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!