Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nyáron lehet kedvezményes...

Nyáron lehet kedvezményes diák buszbérletet venni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne! A nyár a szabadság, és a határtalan lehetőségek gazdateste! Nyáron még azt is megteheted, amit télen nem mertél, vagy mások eltiltottak tőle.


Felkomolyodván, kicsit kevés az információ. Hol akarsz határtalan diákként üzemelni? Mert, ha Budapestet választod ki (vigyázz, én nem választanám ezt a koszfészket), akkor ajánlom figyelmedbe a bkv.hu honlapját. Meglepően mulatságosan sok információhoz juthatsz, bár elég nehéz rajta eligazodni. Ennek ellenére magam is ezt használom, és nekem már a nehéz napokon is bevált! ;)


Még valami: egy bérlet nem attól kedvezményes, hogy milyen évszak van, hanem attól, hogy milyen a státuszod. Ha van érvényes matricád - ha az elmúlt évre/félévre kaptál, az okt 31-ig jó - akkor lelkifurdalás mentesen megvásárolhatsz bármit, amire diákkedvezményt adnak. Ha feltünően sokat tervezel tömegközlekedni, javaslom a negyedéves kivitel megváltását, mivel 100 napod ad, jóval olcsóbb, mint háromszor megvenni a havit, nem beszélve a sorbanállás, és a sorbanállás közben ért utasinzultusok redukálódásáról. Mi több! A szemeszterre szóló bérletnél is kedvezőbb konstrukció.

2010. aug. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is vetem mert nyárigyaxira muszáj volt bejárni és akkor már vége volt a tanévnek.
2010. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!