Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tömegközlekedők, titeket...

Tömegközlekedők, titeket mennyire zavar, hogy autó nélkül jártok pl munkába?

Figyelt kérdés

2020. aug. 24. 14:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%

Maga a tény nem zavar. Van az a helyzet, amikor tömegközlekedéssel jobban jövök ki. Csak a sok nyavalyás alkohol -és dohányszagú kannásborivó munkás, meg a sok pisaszagú öregasszony. Akik a kerekes cekkerüket feszt ráhúzzák a lábamra.


Meg a szájkosár. Én nem hordom, és el is zavarom a fenébe azt, aki szól emiatt.

2020. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

En nagyon regota nem jarok tomegkozlekedessel de amikor buszoztam munkaba azt nagyon utaltam. Igazabol csak telen buszoztam, nyaron robogora ultem mert annyiba kerult vele jarni mint a buszjegy ara.

Epitopiarban dolgoztam es a buszsoforok nem szerettek ha koszos ruhaban szallok fel de epitkezesen nem mindig volt lehetoseg atoltozni, ha nem akartam az utcai ruhat is bepiszkolni mert epitkezesen minden tiszta por, stb. Ha meg megis volt ra lehetoseg akkor az az 5-10 perc pont eleg volt hogy lekessem a buszt es varjak a kovetkezore.

Sokkal tobb embernek kellene robogoznia Magyarorszagon. Biztonsagosabb is lenne a motorozas ha sokan auto helyett inkabb motorra ulnenek, nem lenne annyi auto.


Nehany eve mar autoval jarok dolgozni.

Buszozas nem annak valo aki epitkezesen, muhelyben dolgozik hanem irodai , bolti dolgozoknak.

2020. szept. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem .zavar
2020. szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!