Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tömegközlekedők, titeket...

Tömegközlekedők, titeket mennyire zavar, hogy autó nélkül jártok pl munkába?

Figyelt kérdés

2020. aug. 24. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Én most pont kocsival járok, mert a veszélyeztetett korosztályhoz tartozom, de sok évtizedeken át tömegközlekedtem, és soha nem éreztem magamat kényelmetlenül amiatt, hogy nincs kocsim.

Későn, ötven felé lett, de nem jártam akkor sem mindenhová kocsival.

2020. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, sokkal gyorsabb metróval menni, mint a dugóban ülni. Csak ritkán használom a kocsit városon belül.
2020. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én P+R-t használok. Reggel egyáltalán nem bánom (mert kínszenvedés lenne behajtani a városba), hazafelé sokszor bennem van, hogy de jó lenne rögtön kocsiba pattani, és hazahajtani (akkor már gyorsabb lenne; busz, 1 átszállás)
2020. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Már mi a manóért zavarna? Nem is értem a kérdést. Bambulok kifelé az ablakon, szunyálok, netezek vagy olvasok, zenét hallgatok stb. ahelyett, hogy vezetnék a sok istenbarma között az életemet meg az autómat féltve, látva mit művelnek néha egyesek.
2020. aug. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

sőt... én szánalommal nézek azokra akik a kocsiban ülnek és állnak egy helyben, illetve marakodnak a parkolóhelyen. sokkal könnyebb tömegközlekedni.

persze ha olyan helyen lenne a munkahely ahova 2-3km-t kellene gyalogolni az utolsó vuszmegállótól akkor azért meggondolnám :D

2020. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Én 2 éve P+R-ezek, csak pár megállót megyek busszal, előtte viszont napi szinten legalább 3 órát tömegközlekedtem több átszállással és nagyon utáltam. Gyűlölöm a tömeget, irritál a sok ember, utálom, ha lökdösnek meg elállják az utamat, a mindenféle illat meg szag keveredése is nagyon zavart. Télen kabátban izzadni a járműveken, előtte-utána meg a megállóban fagyoskodni, na ezt sem sírom vissza. Csak zenét hallgatva bírtam és bírom ki a tömegközlekedést, mert mások beszélgetését is rettentő fárasztó hallgatni. Most ez a maszkhordás még pluszban irritál. Úgyhogy a tömegközlekedés az egyik legrosszabb dolog, ami történhet velem. Autót vezetni viszont kifejezetten szeretek. Az szórakoztat, még akkor is, ha sok a hülye autós körülöttem.
2020. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Én március óta óvatosságból kerülöm a tömegközlekedést és autózok. Bár alapvetően szeretek vezetni, borzasztóan várom már, hogy vége legyen a járványnak, mert a csúcsidei helyezkedés, araszolás elég sok időt, energiàt és figyelmet követel, ráadásul az eddigi havi 8500 Ft-os közlekedési kiadásaim is nagyjából triplázódtak (és nem számoltam amortizációt, adókat, biztosítást).
2020. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem zavar, nem akarok másnak bajt, ezért választom a BMV-t.
2020. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavar, ha zavarna azzal járnék, de nekem így kényelmesebb.
2020. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Hozé don Padrafos válasza:
100%
Én is régen sokat buszoztam, de 5-6 éve átszoktam a biciklire. Nem zavart különösebben. Szeretek zenét hallgatni, tabletet nézegetni utazás közben. Az a baj, hogy van sok autós, aki ugyanezt csinálja!!! Az zavar, hogy busszal és biciklivel is lenéznek az emberek. Bennük van ösztönösen, hogy aki busszal jár, nincs pénze kocsira. Aki bringázik, már nincs pénze jegyre sem, tehát legalja, akinek 8 osztálya is csoda, hogy megvan, és nincs munkája. Fú, de utálom az ilyen előítéletes embereket. De ezek értékelnek, ezek miatt lesz párod, családod, na és karriered- vagy éppen egyik sem, mert a világ megitélése rólad, az mondja meg, milyen ember is vagy valójában, és nem az számít, te milyennek tartod magadat! Szerintem ez igazságtalan.
2020. aug. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!