Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen papirokat kell beszerez...

Milyen papirokat kell beszerezni a 90%-os kedvezményes utazásért?

Figyelt kérdés
államkincstár által kiálitott hatosági igazolásom van... elég az vagy más is kell mert pár napja mondták a soförök h az már nem érvényes
2010. júl. 20. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én néhány hete kaptam az Államkincstártól egy kártyát,ami 5 évig érvényes,ezzel vehetem igénybe a 90%-os kedvezményt.Fogyatékossági támogatást kapok.
2010. júl. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A Magyar Államkincstár minden fogyatékossági támogatásban részesülő személy részére utazási kedvezményre jogosító új plasztik kártyát juttat el postai úton emlékeim szerint 2010 július 20-áig. A kártya 90 %-os utazási kedvezményt biztosít. Amennyiben eddig az időpontig ez nem érkezik meg, érdemes felvenni a kapcsolatot a területileg illetékes igazgatósággal.
2010. júl. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igaza van az utolsó válaszolónak! Én is azt javaslom, hogy hívd fel az államkincstárt! Nekem sem küldték még ki az újat, pedig már háromszor hívtuk őket, elvileg tegnap adták fel már végre.. (Amúgy azért nem érvényes a régi, mert sokat hamisították. Csak ez így meg rohadt jó, hogy nem képesek kipostázni az újat, mert most emiatt fizessek 1000 forintokat a buszra.. Nem véletlenül jár a kedvezméynes papír :S)
2010. aug. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!