Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van itt más is aki kora...

Van itt más is aki kora hajnalban 2km-t gyalogol a buszmegállóig, hogy eljusson a munkába? Elegem van

Figyelt kérdés
majdnem minden reggel 4:30kor meg kell ezt a baromi nagy utat tenni ráadásul lejtős szakaszokon is, én még az utcákban kóborászó vagy elszabadult agresszív kutyáktól is retteghetek, sagitsetek egy kis lelki támaszban, hogy más is jár hasonló cipőben, a munkahely megváltoztatása esélytelen, ezt a tanácsot nem kérem.köszi

2019. okt. 19. 18:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Én anno napi 7 km-t gyalogoltam iskolába, volt, hogy törött lábbal mert szüleim wlküldtek, volt, hogy kutyák marcangolták szét a kezem, de volt mindig kötszer, hóba, jégbe is menni kellett. Nehogy már megártson az a kis séta, nem voltál katona az a mai generáció baja. Nem facebookozni kéne hanem csinálni a feladatod. Igaz én 7 éves koromtól iskola mellett szénbányába dolgoztam és ritkán volt alvás.
2019. okt. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Utolsó ki vagy te a visszatérő? :D OMG
2019. okt. 20. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!