Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nehéz az elsősegély vizsga? E...

Nehéz az elsősegély vizsga? E hét pénteken fogok vizsgázni elsősegélyből Gyulán!

Figyelt kérdés

A stabil oldal fekvés meg az újraélesztés megy de a tételektől félek.Kb. hogyan zajlik egy ilyen vizsga?

Menyire nehéz ?

Mit fognak kérdezni?

Nem jártam tanfolyamokra éy ez nagy gond ?

Van egy idei elsösegély könyvem és youtube on nézegettem . Szerintetek elég lesz ennyi ? A válaszokat elöre is köszönöm !


2019. jún. 4. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sem jártam tanfolyamra, csak a könyvet vettem meg, de végül azt sem nyitottam ki. Józan ésszel meg lehet csinálni simán. Mikor én vizsgáztam a végén még ki is emelték, hogy ügyes voltam, látják hogy sokat gyakoroltam... :D
2019. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kell ráparázni, ha a stabil és az újraélesztés megy, akkor nagy baj nem lehet.


A tételes kérdésnél rá kell jönni, hogy milyen sérülése van a delikvensnek és azt hogy kell ellátni.

Amikor én voltam, mindenkinek segítettek, megpróbálnak rávezetni a dologra, ha látják hogy valami fogalmad van, akkor meglesz.


Mi 4-esevel mentünk be, a harmadik csoportban voltam, az első kettőben mindenki átment, nálunk egy srác bukott, mert az újraélesztést rosszul csinálta, hason nyomkodott rosszul, nem hajtotta hátra a baba fejét, nem tudott befújni, viszont itt még rá lett vezetve és mi is segítehettünk neki, azt mondták, ha a tételt jól elmondja segítség nélkül, akkor átengedik. A koponyaalapi törlést nem ismerte fel, így nem engedték át.

2019. jún. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát az jjraélesztés plusz a stabil oldal fektetés megy akkor gyakorlatilag még mit kell hozzá megganulnom ? Nagyon rá vagyok álva mert félek hogy megbukok hiszen ezen a két dolgon kivül más nem tudok ! :(
2019. jún. 4. 13:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Azért vannak kereszt kérdések. Engem pl pont azért nem piszkáltak, mert mindenre válaszoltam amire más nem tudott (pl mi a különbség a rándulás és a ficam között stb).

Nekem pl újraéleszteni vagy stabil oldalba fektetni sem kellett, mert látták, hogy úgyis tudom.

2019. jún. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Valaki ell tudná küldeni a tételeket kidolgozva?

Esetleg pdf files ban le tudom valahonann tölteni az internetröl ?

2019. jún. 4. 15:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek a tételek, alul ki van dolgozva.

[link]

2019. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
arra figyelj meg ne haljon Gyula még kijönnek a mentők :)
2019. júl. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!