Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit gondoltok arról hogy...

Mit gondoltok arról hogy Amerikában már 16 évesen lehet autót vezetni?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon korai még nekik ez a friss jogsival való közlekedés. Kort és nemet is írhattok.

Előre is köszönöm szépen a normális válaszokat!


2019. máj. 8. 16:50
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
90%
Mik ezek a full random kérdések. Vezessenek, leér a lábuk és a szemük sem lesz jobb 2 évvel később, nem?
2019. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
75%

itt is meglehet már 16 évesen a jogsid sőt a 2 hónapja 17 éves unokaöcsém még vezet is és jobban mint az apja :D


inkább a fegyvereket kéne nem engedélyezetté tenni megint diákokat lőttek le egy iskolában közvetlen egy óvodával szemben.. Na az viszont nagyon zavar!

2019. máj. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
79%
Engem nem érdekel. Mit szàmit neked hogy mi csinàlnak?? Soha nem fogsz oda eljutni az orszàgba se nagyon engednek be senkit csak szigorú feltételekel.
2019. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Azért van az oldal létrehozva hogy kérdést tegyünk fel és arra választ kapjunk. Ha ez a kérdés zavar téged légyszives nézz meg egy másik kérdést ami tetszik neked is.

Köszönöm szépen!

2019. máj. 8. 16:56
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Fogalmam sincs. Ha érdekelne, akkor megnézném a baleseti statisztikáikat. Ha nem rosszabb a 16-17 éves autóvezetőké, mint az idősebb kezdő vezetőké, akkor miért ne vezethessenek? Persze ha rosszabb, akkor indokolt a magasabb korhatár, főleg, ha vétlen résztvevők sérülése/halála is magasabb.
2019. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
65%
Szerinted? Aztán honnan vetted az infókat, az Amerikai pite filmekből?
2019. máj. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Aki itt akarja ki élni az indulatait és nem a kérdéseimre koncentrál nem add értelmes válaszokat rá hanem csak sértegetni tudd azt jelenteni fogom a Moderátoroknak. Utoljára hívtam fel erre a figyelmeteket és ez mindenkinek szól aki nem viselkedik normálisan a kérdésem alatt.
2019. máj. 8. 16:59
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Olyan távok és úthálózat kialakítás van, ami megkívánja az autóval való közlekedést.


Pl.: Kertvárosokban gyakran nem az itthon megszokott rács szerű úthálózat van, hanem bizonyos értelemben spirál szerű ... Azaz ha csak légtávolságot nézve a belváráslóközpont 1kmre van, az lehet kb 5km tényleges sétára van... mert nyílván nem tudsz a kertelen kerestűl menni.


Meg persze máshogy van kialakítva a tömegközlekedés, néhol nem is létezik vagy csak elég alap szinten.


Teljesen más kultúra ... kell az autó... szóval nem hülyeség.

2019. máj. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem az Amerikai Pite filmekből vettem az infókat. Csak le írtam egy gondolatot. Természetesen aki jó sofőrnek bizonyul és nem balhés annak én is meg adnám az engedélyt a vezetésre hogy aztán később mi lesz vele azt csak Ő tudja.
2019. máj. 8. 17:04
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Még hogy korai, de amilyen kocsikkal nyomják akár 18 évesen is, az sem utolsó.

Valaki jobban vezet 1 éves tapasztalattal középsulisként, mint néhány 50+ éves, aki már szarik a szabályosságra még belvárosi nagy forgalomban is.


Egyik rokonom most 42 éves férfi, 19 évesen már kamionban ült és onnantól egészen 37 éves koráig csinálta, nem egészen volt 25 amikor már külföldre is kijutott, mindezt úgy hogy saját autója nem volt mert csak jogsira lett pénz, és dönthetett hogy vagy a megtakarított lóvéból kocsit vesz vagy inkább megcsinálja még a többi kategóriát, azért régebben nem volt nehéz sofőrködni mint most, így hamar jelentkezett az első céghez hogy legalább a jogsik ára visszajöjjön lassan.

2019. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!