Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyi darab közlekedési...

Mennyi darab közlekedési lámpa van összesen a Fővárosban?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 14:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%
Számold meg
2010. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
mennyi darab.... :D:D:D:D::D
2010. júl. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Inkább mint hogy Hánnyak, utálom azt a szót :D
2010. júl. 6. 14:48
 4/20 anonim ***** válasza:

Hány darab...vagy

Mennyi...

2010. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
436 és fél
2010. júl. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Jó a kérdés, nekem tetszik!


Viszont mire megyünk a válasszal, amely a színes optikák számát adná meg?


Sávonként összesen, egy helyen több, mint huszonöt 3 optikás lámpa is lehet, ellenben máshol gyalogátkelőhely fedezéséhez kettő is elég.


Inkább az objektumok száma lenne izgalmas, hány helyen van?

2010. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Kiváncsiságból ksizámolnám, hogy mennyivel jelent töblet terhelést a környezetre a miattuk történő forgalom állása ha minden lámpánál csak 2 -3 autó várakozik éppen 30 másodpercen át...



Aztán elviszem ezt az egészet a greenpeace-hez hátha sikerül elérni, hogy kivágassák az összeset mint tájföldön!


Ágyő forgalmi dugók!!

2010. júl. 6. 17:01
 8/20 anonim ***** válasza:

Próbálj meg úgy átmenni teszem azt a Hungári körúton hétköznapi csúcsforgalomban hogy se lámpa de rendőr. Szted hányan engerdnének át?

LOL. Greenpeace meg a másik akiket meghallok a hátamon feláll a szőr.

Környezetvédelmi - Településgazdálkodási technikus vagyok mielött kombinálsz a GP-es fikázással.

2010. júl. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem kombinálok semmivel a GP csak egy példa volt, de szerintem semmi szükség a lámpákra, a multik is mindenhol körforgalmat építenek inkább!


Nem csak gazdaságosabb de gyorsabb is.


Ha az összes lámpát lecserélnék körforgalomra, és a gyalogosoknak meg építenének egy felüljárót vagy aluljárót, mindenki jobban járna, és még a karbantartás sem vinne el egy rakás lóvét, azt meg még nem is néztem hogy ha meghibásodik egy iylen görcs lámpa, akkor oda kell vezényelni 2 rendőrt és amíg azok oda nem érnek, képes lebénulni egy kerület is akár..

2010. júl. 6. 19:25
 10/20 A kérdező kommentje:
Ahol gyalogátkelő van oda meg fekvőrendőrt, de vagy 2-2 őt mindkét oldalról és nem ilyen tessék lássék félét, hanem olyat hogy aki 15 nél gyorsabban megy át rajta annak kettészakítja még a kasztniját is...
2010. júl. 6. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!