Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Más is kellemetlenül érzi...

Más is kellemetlenül érzi magát ha valami balek hibát csinál?

Figyelt kérdés

Teherautó sofőrként dolgozom, sosem okoztam még balesetet, igazából minden lehetetlennek tűnő feladatot megtudok oldani, néha hajlamos vagyok elhinni, hogy profi vagyok, de azért van bennem alázat.

Ritkán szoktam hülyeséget csinálni, de szoktam.

Legutóbb pl. tök indokolatlanul nagy ívben kifordultam a főútra, annak ellenére, hogy közel volt a balról érkező.

Senki nem jött utána, se jobbról se balról.Valószínűleg bele is fékezett, hogy ne jöjjön belém.


Utána órákig kellemetlenül éreztem magam, egyszerűen nem értem miért csináltam.

Nagyon nehezen viselném ha komolyabb baleset okozója lennék, már az ehhez hasonlók is megérintenek.

Másnál szokott ilyen lenni, hogy egy kisebb-nagyobb baromság után utólag is fogja a fejét?


2019. máj. 3. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
2%

Nekem anno az oktatóm mindig a halálozási arányokkal jött, ha valamit nem úgy csináltam akkor megkaptam ha ezt egyedül megcsinálod, és kifogsz egy öreget aki nem figyel, biztos hogy meghaltok....

Stop táblánál én sem állok meg kétszer, ha látom hogy nem jönnek, záróvonalon is váltok sávot ugyanúgy ha nem látom veszélyesnek, igaz hogy más biztos mondja a magáét az 1.6os Opelből, de erősebb autóval nem kell sokat gondolkodni épp mikor próbáljak meg sávot váltani.


Én nem foglalkozok ilyenekkel, büntetés ne jöjjön, baleset ne legyen, ennyi.

2019. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen jó, kérdező. Hibàztál, végiggondolod, levonod a tanulságokat és így tanulsz belőle. Ezt így kell csinálni, így fejlődik az ember!
2019. máj. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!