Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Gyakran találkoztok "keményked...

Gyakran találkoztok "keménykedő" kismotorossal?

Figyelt kérdés
Ma áltam a lámpánál motorral, balra szerettem volna kanyarodni, ezért sávon belül balra húzódva. Jött mögöttem egy 50-es agyontuningolt motorral egy gyerek és amikor elindult a sor (ugye én bal oldalon mentem sávon belül), ez a gyerek jobbról leelőzött, én meg majdnem nekimentem, hiszen 2 sávos útra kanyarodtunk és én amint kikanyarodtam húzódtam volna ki a külsősávba. Ezután sorra előzte a kocsikat, vagyis inkább tolta lefelé a kocsikat az útról. Ti sok ilyennel találkoztok? Hogy kezelitek? Én utánnamentem és elmondtam neki mi a problémám.

2019. márc. 17. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

agyontuningolt 50-es motor xDDD


felénk azt fűnyírónak hívják!

2019. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 veterán vas ***** válasza:
36%

"utána mentem és elmondtam neki mi a problémám"

Fúúúú Te aztán kemény lehetsz az utakon!

Gondolom azóta ül szegényke kismotoros magába roskadva a járda szélén és sírdogál. :D

2019. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Miert torodsz az ilyenekkel es miert mentel utana egyaltalan? :D ha nem vigyazik ugyis elutik vagy karambolozott, te annyira ra figyeltel hogy majdnem egymasnak mentetek, ne legyel feltekeny annak sosincs jo vege. Megteheti, nem hiaba tuningolt extras moci johogy kielvezi
2019. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Kimondottan ritkán találkozok ilyennel, bár rohadt zavaró, az biztos. De max dudálok egy rövidet, hogy hallja, hol vagyok hozzá képest.
2019. márc. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!