Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha olyannal találkoztok a...

Ha olyannal találkoztok a forgalomban aki nagyon nem tud vezetni, azon szoktatok nevetni? Milyen esetekben?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre,hogy a legtöbben inkább felhúzzák magukat az ilyen sofőrökön, de én inkább nevetek rajta, szó szerint szórakoztat.

Ha van időm, és lehetőségem, még nézem is, főleg mikor parkolóban 5 ezres fordulaton tolat be a Matiz, recseg-ropog a váltó, és 10 perce nem tud beállni az üres parkolóállásba, az valami szenzációs.

Persze, már messziről kiszúrom az autó+sofőr alapján,hogy melyik az amelyik ön, és közveszélyes, meg amikor valami nagyobb úton szédelegnek az tényleg baljós, de amíg városba parkolgatnak addig szerintem nevetni kell ezen.


2015. dec. 15. 14:21
1 2
 1/13 dirtboy ***** válasza:
65%

majd ja lezúzzák a kocsidat akkor is nevess.

én nem nevetek rajta mert semmi vicces nincs rajta,biztos van jó pár dolog amiben meg ő ügyesebb tőled,legszívesebben inkább megtanítanám de persze könnyebb nevetni.

2015. dec. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Motorosként nem igazán szoktam rajtuk röhögni, mert bármilyen baromságot csinál, amiből csattanás a vége, akkor tuti én döglök meg, nem pedig ő.
2015. dec. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon örülünk,hogy ilyett "fejlett" a humorérzéked,hogy így tudsz röhögni más nyomorán!!

Majd amúgy akkor is így nevess,ha neked mentek/letolattak stb....

2015. dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ó jaj, megfeledkeztem a szentekről, akik ha szidni kell nem szidják, ha nem kell szidni szidják.

Nem fogja meghúzni egy ilyen sofőr senki más autóját, azt az ide írok profik teszik, akik annyira tudnak mindent, hogy beparkolnak, csak viszik a fényezést meg a tükröt is mert el lett számítva.


Viszont nektek meg elég ingerszegény az életetek, ha ezen feltudjátok húzni magatokat, és gratulálok a jó mentalitáshoz, hogy mindenen morogni kell, aki meg nevet az szánalmas, mert nehogy már valaki szebbnek lássa a világot.

Engem ez feldob, és én 80 évesen is nevetni fogok ezen, benneteket meg elvisz a z infarktus a sok felesleges idegeskedés miatt, de ti vagytok a jók!

További szép napot!

2015. dec. 15. 15:20
 5/13 dirtboy ***** válasza:
90%

nem tudom miről beszélsz,egy cseppet sem idegesítettél fel.

neked lehet valami problémád hisz látható hogy bajod van azzal hogy nem lett itt egyetértés abban hogy nevetni kell rajtuk.

azt sem írtam sem én sem más válaszoló hogy profik lennénk,én sem vagyok egy hű de jó parkoló de azért megszoktam oldani gond nélkül.


egyébként van fent nete jó pár ügyetlen parkoló emberkéről videó hogy lezúzza mások kocsiját,bemegy a kirakatba stb szóval annyira nem helytálló hogy azt írtad hogy nem ők fogják lezúzni.

2015. dec. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

dirtboy


Hol olvastad,hogy én idegesítettelek fel?

2015. dec. 15. 15:41
 7/13 dirtboy ***** válasza:
90%

itt

/Viszont nektek meg elég ingerszegény az életetek, ha ezen feltudjátok húzni magatokat,/

2015. dec. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem inkább az a nevetséges,hogy egyes kérdezők(mint például te is)mit le tudtok vergődni,ha nem olyan válasz érkezik a kérdésetekre amit olvasni akartatok!

Itt most például nem lett össznépi egyetértés abban,hogy háhá,ez milyen vicces.......így aztán rögtön kapjuk a fikát!!Én meg ehhez a mentalitáshoz had gratuláljak!

2015. dec. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A parkolásokat a tanulók jelentős része nem az oktató mellett tanulja meg.

Az oktató megmutatja az alapokat, az a kevés gyakorlás pedig arra elég, hogy a tanuló átmegy a vizsgán, de nem szerez akkora rutint, hogy magabiztosan tudjon leparkolni.

Jó esetben megtanult figyelni, észre veszi, ha nem jól csinál valamit, s próbál korrigálni, akár többször is - nem szoktam rajtuk nevetni, gyakorol, tanul, de figyel arra, hogy bajt ne okozzon, miért hoznám szándékosan még nehezebb helyzetbe azzal, hogy kinevetem?

A másik verzió, hogy az illető figyelni sem tud, s nekimegy valaminek - az ilyen meg egyszerűen nem vicces, nem humoros.


Természetesen vannak a közlekedésben is olyan esetek, amin lehet nevetni, szórakozni, de mögé kell látni a dolgoknak - lehet szórakozni akár egy parkoláson is, miután az illető beállt, s ő is tud magán mulatni

2015. dec. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem szoktam velük foglalkozni. Különösebb érzelmeket nem vált ki belőlem. Nem találom mókásnak én sem, inkább próbálom az ilyeneket a lehető legnagyobb ívben kikerülni és minél távolabb lenni tőlük.

De a másik véglet sem vagyok, aki másodpercekig képes nyomni a dudát csak azért mert a lámpánál álló már piros-sárgára nem lő ki csikorgó kerekekkel, vagy nem villogok le másokat a magyar autópályákon, mert nekem lassú, hogy az előttem lévő "csak" 160-nal hajlandó előzni a külső sávban haladót, stb.

2015. dec. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!