Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha olyannal találkoztok a...

Ha olyannal találkoztok a forgalomban aki nagyon nem tud vezetni, azon szoktatok nevetni? Milyen esetekben?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre,hogy a legtöbben inkább felhúzzák magukat az ilyen sofőrökön, de én inkább nevetek rajta, szó szerint szórakoztat.

Ha van időm, és lehetőségem, még nézem is, főleg mikor parkolóban 5 ezres fordulaton tolat be a Matiz, recseg-ropog a váltó, és 10 perce nem tud beállni az üres parkolóállásba, az valami szenzációs.

Persze, már messziről kiszúrom az autó+sofőr alapján,hogy melyik az amelyik ön, és közveszélyes, meg amikor valami nagyobb úton szédelegnek az tényleg baljós, de amíg városba parkolgatnak addig szerintem nevetni kell ezen.


2015. dec. 15. 14:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

dirtboy


Azt arra értettem,hogy az átlag autós felhúzza magát azon, ha valaki szerencsétlenkedik.

Én meg inkább nevetek rajta.Jobb így élni, hidd el.


Steinberg


Ha jól értem, az ellen tiltakozol,hogy nem értünk egyet, és, nem tetszik,hogy én reagáltam a válaszodra, amivel nem tudok azonosulni?Aha...lehet vergődésnek is nevezni, de felénk ez maximum egy vita kezdete.Ha nem fogadod el,hogy a reagálnak a reakciódra, akkor hagyj fel a válaszolgatással, nem neked való.

Vagy mindig tiéd az utolsó szó, és akkor nő az igazságérzeted?Itt nem.


Összességében a legtöbb ilyen autós egy mama vagy papa, akik elvileg rutinnal vezetnek.Ha ennyire nem megy, le kell tenni az autót.Ha egy autót fenntart, mert kell neki, akkor járhat tömegközlekedéssel,taxival, vagy megkérhet mást,hogy vezessen, mert hiába kell neki eljutnia A-ból B-be, ,ha ön és közveszélyes, ne tegye!

Fiatalokat még nem igen láttam így szerencsétlenkedni, mind negyvenes nő, vagy idős.

Szerintem nem az oktatással van a gond.

2015. dec. 15. 18:37
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem tiltakozom semmi ellen!Én is "reagáltam" a kérdésedre meg a "reakciódra"!

Itt vitáról szó sincs,mert én veled vitatkozni nem fogok,mert értelme nem lenne!

2015. dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Értelme valóban nem lenne, mert mint látom nem tudsz vitatkozni, úgy meg inkább én sem mennék bele.
2015. dec. 16. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!