Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kezdő motoros felszerelés? (A)

Kezdő motoros felszerelés? (A)

Figyelt kérdés

Mi az amire feltétlenül szükség van?


Jelenleg ezeket néztem:


- Bukósisak

- Gerincvédő

- Kesztyű

- Motoros bőrkabát

- Magasszárú cipő

- Farmer


Mi az ami még mindenképp szükséges ezek mellé?

Könyökvédő? Térdvédő?


Naked motorhoz lenne, általában túrákhoz, nem a mindennapi forgalomban való részvételhez.


Előre is köszönöm!


2019. márc. 1. 15:49
 1/4 dirtboy ***** válasza:
64%

Motoros felszerelésnél mindig balesetet kell számbavenni, ott hogy véd.

Az hogy te ritkán használod a motort nem jelenti azt hogy egy esetleges balesetnél megfelelő lesz a rossz védőfelszerelés.

Én amondó vagyok anyagi keretedhez mértes próbálj meg minél jobban felöltözni.

a bőrt annyira nem javaslom ha nem tempós haladás a célod mert nyáron elég meleg a perfeorált is illetve nehéz is meg a mozgás sem olyan jó benne ha sétálgatni kell. Valami komolyabb protecktoros cordurát nézz szerintem.ők azért időjáráshoz jobban alakíthatók, kényelmesebbek és súlyuk is kisebb.

Bőrt kesztyűből meg csizmából nézz, csizmánál is túrásat amiben sétálni sem gyötrelem.

2019. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Ész.
2019. márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én túrára csakis kizárólag fullos védőszerkóban mennék! Amit felsoroltál az majdnem jó, de a farmer és a magasszárú cipő az égvilágon semmit nem véd, ha kicsúszol, ne adj isten a lábadra dől a motor. Nyilván a könyök, térdvédő protektorok is fontosak, de inkább azokon spórolj, mint a ruházaton.
2019. márc. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már motoros kabát akkor ott a zseb a vállprotektornak is.
2019. márc. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!