Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit erezhetnek azok az emberek...

Mit erezhetnek azok az emberek, akik kepesek a masikat szinte leturni azert, hogy ele keruljonek es 2 masodpercet nyerjenek?

Figyelt kérdés
Szinte mindennapos szituacio, amikor az idiota beall teljesen a seggedbe, mar alig varja hogy kielozhessen, nagy nehezen sikerul is neki, szinten a masik auto seggeben is ott van mar, kielozi azt is, majd fel perc mulva lekanyarodik balra, a szembejovo forgalom miatt pedig feltarja az egesz sort azokkal egyutt akiket megelozott. Tartok hazafele a delutani dugoban, alig halad a sor, de mar akkor is "remeg" a nyomoronc, hogy megelozhessen. Kovetesi tavolsag nulla, kepes a legbelathatatlanabb kanyarban is elozni, hogy majd egy percre ra leforduljon valahol es sporoljon 2 masodperct, kozben veszelyhelyzetet idezni elo. Ha lelassitok elotte, vagy felvillantom a feklampat, hogy vegyen vissza magabol es huzzon ki a valagambol, meg o van felhaborodva.
2018. nov. 29. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Nyugi... Engedd el a dolgot. Kar idegeskedni.
2018. nov. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
68%
Én remekül szórakozom rajtuk. Menjenek csak. Nekik is kell valami sikerélmény az életben, és csak ennyi jut.
2018. nov. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Az ilyen vezetőkön véleményem szerint kár idegeskedni. Nekik nem lehet elmagyarázni, hogy teljesen felesleges dolog az előzgetés, amiket csinálnak. Azt végképp nehéz elmagyarázni nekik, hogy ezekkel a manőverekkel nemcsak magukat, hanem más, ártatlan embereket is veszélybe sodorhatnak.
2018. nov. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
Ugyanazt, amikor az önkéntes rendőrök büntetőfékeznek, meg féklámpát villogatnak. Kicsi a kuki, nem elég kemény, veri az asszony stb. Kell valami, ahol kompenzálhat
2018. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azon szoktam mosolyogni amikor a másik sávban utolérem őket előzgetés nélkül a piros lámpánál, az ilyeneket jobb hamar elengedni, hogy ne nálad csináljanak karambolt.
2018. dec. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hasonlót én is szoktam csinálni. De megvan az oka.

Én nyilván nem megyek bele senki seggébe, hogy nagynehezen leelőzzem majd 100 méter múlva elmenjek balra. Viszont, ha előttem megy valaki akin látom, hogy pont annyival megy amennyivel lehet.. néha még bele is fékezget.. nem valami magabiztos, akkor inkább túllépem a sebességgatárt hogy leelőzzem majd elhagyjam. Lehet, hogy fél perc múlva a piros lámpánál már ott áll mögöttem/mellettem de akkor is megéri. Nagyrészt az ilyen bizonytalan, bele-bele fékezgetős pilóták miatt történnek a balesetek, nem amiatt aki mondjuk 20-al többel megy mint lehetne. Biztonsági okból előzöm ki.. hogy ne előttem bohóckodjon.. nem azért, mert de nagy jani vagyok ha egy autóval előrébb járok az úton.

2018. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, a gondolatmenet jó, csak az indoklás hülyeség, a gyorshatjás a fő baleseti ok
2018. dec. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!