Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A nyíregyháziak miért ennyire...

A nyíregyháziak miért ennyire fogalmatlanok a jobbkezszabaly ismeretében?

Figyelt kérdés

Az addig oké, hogy egy kezemen meg tudom számlálni, hány ilyen kereszteződés van a városban, de ugye ezt megtanulták, vizsgát tettek belőle.


Ehhez képest a 2-es postánál lévő parkolóban rendre majdnem elcsapnak, sőt, még nekik áll feljebb.


Az itt észak felé (a parkolóból való kijárat felé) menő utat a kijarat előtt jobbról keresztezi egy másik út, az ott érkezőknek pedig értelemszerűen elsőbbségük van, tábla híján. Ezt azonban a többség nem tudja megérteni.


Elnézést, ha kissé bonyolultan írtam le. Olyan helyszínt kell elképzelni, mint pl. ahogy Budapest 8. kerületében a nyilegyenesen haladó József utcába torkollik jobbkéz felől a Rigó és az Őr utca.


2018. jún. 27. 00:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
45%

"#5 nagyon egyszerűen: veszélyt jelző tábla benne fekete kereszttel."


Ismerem a táblát, de gyakorlatban nem sokat láttam sajnos.

2018. jún. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem vicc: ma húgom (én anyósülésen ültem mellette) szintén durván benézett egy ilyet, úgy dudálta le a védett úton közlekedő autós :D (Debreceni úti Lidl parkoló felé haladva)
2018. jún. 29. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!