Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Autósok! Figyeltek a motorosokra?

Autósok! Figyeltek a motorosokra?

Figyelt kérdés

Én vezetek autót is, de motorom (robogóm) később lett, mint autóm. És bizony észrevettem a különbséget ezáltal. Abszolút nem veszik figyelembe a motorosokat.

Én nagyon körültekintően motorozok, mert tudom, milyen marhák tudnak lenni az autósok.

Egy példa: amikor kanyarodok és be kell mennem a belső sávba. Bár a tükörben tökéletesen látom, hogy be tudok-e menni, ennek ellenére mindig hátratakintek, hogy az autós lássa a szándékomat.


2010. jún. 7. 21:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én nem a hobbimotorosokra gondolok. Én normálisan közlekedek, nem megyek előre a piros lámpánál. Ennek ellenére egy kalap alá vesznek velük.
2010. jún. 7. 21:27
 2/11 anonim ***** válasza:
én vezetek autót is, meg motort is, és mindig figyelek a többi közlekedőre is. bár motorral is ahol tudok, és látom h lehet menni, ott megyek jobban, de autóval is.
2010. jún. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én "csak" autózok, de azt elég sokat.

Figyelek a motorosokra, a normálisan közlekedőket segítem is, nem érdekem a gyorsabban haladókat feltartani.

2010. jún. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tipikus példa: akkor döbben rá az ember a helyzetre, ha belekerül. Empátia hiánya? Tessék figyelni rájuk..! Igaz, vannak veszettek, de nem a robogósok/motorosok vesztek meg, csupán az a néhány ember, aki vágat.
2010. jún. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló meg ne csodálkozzon rajta ha egyszer majd jól pofán vágják.
2010. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%

Csatlakozom az első válaszolóhoz. Lesöpörni a csicskás motorosokat.

Emberkednek a városban és mutogatják a szaros bőrseggüket!

Az ilyen embereknek emelkedik az elhalálozási számuk és legalább munkalehetőséget adnak a temetkezési vállalkozóknak!

2010. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Figyelek rájuk, ahogy tudok, ők is közlekednek. Fél éve van jogsim, nem vezetek olyan sokat, eddig egyszer volt "konfliktusom" motorossal, pont egy robogós volt, de mondjuk az én hibámból volt a dolog... Szemembe sütött a nap, láttam, hogy valami mozog a fényben, kikanyarodtam a főútra és majdnem eltalálta a kocsim hátulját, de szerencsére kikerült, így nem jött nekem. (Lényegtelen de bukósisakja nem volt, és nem is világított)

Olyan motorosokat viszont kimondottan utálom, akik itt a panel háznál tartják a robogót, és éjfélig berregtetik, meg a ház előtt mászkálnak vele, nem lehet tőlük aludni.

2010. jún. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

13:43, te szánalmas, irigy pölönc! Minden szavadból süt az irigység..lesöpörni..mivel, a mutyukiddal?!

Azt sem tudod, miről beszélsz. Szeretnél te a bőrseggük helyében lenni a 3 műszak helyett, droid..wheheheh..

2010. jún. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:39

Igen el vagy tévedve!!!

Én irigylem?

Akinek motorja van , az a szánalmas, beképzelt és gyerekes!!!

2010. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

11:47h: van bajod..nem kicsit.

Ha nekem nem hiszel, írd be ezen véleményedet néhány helyre és rájössz. Bár ha nem, talán jobb is neked..pffff..

2010. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!