Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ti milyen bakikat követtetek...

Ti milyen bakikat követtetek el kezdő vezetőként?

Figyelt kérdés
2017. nov. 19. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Túlságosan lehúzodtam keskeny utakon, elfelejtettem a sebessgéhatárokat( városba felkusztam 70ig)

Irányjelzőt nem rakosgattam ki


Ha nem voltam bekötve nem éreztem az autót és rosszabb voltam mint egy kezdő

2017. nov. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lefulladas volt egy csomo. Van egy lampa a kornyeken ahol 3-4-szer megcsinaltam.


Komoly gondot nem csinaltam, viszont nehany eset biztosan volt ahol mas figyelt es "megmentett". Elsobbsegadas, kanyarban megcsuszas, ilyesmi.

2017. nov. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pár lefulladás az első napokban velem is biztosan megtörtént, de az nagy ritkán még sok év rutinnal is megesik az emberrel. Aztán volt olyan hogy elindulásnál nem oldottam ki a kéziféket, bár igaz hogy utánna egyből észrevettem hogy fogja vmi az autót, szóval behúzott kézifékkel azért nem közlekedtem, viszont volt olyan ismerősöm aki 20km-t közlekedett a városban behúzott kézifékkel kezdő sofőrként :D Előfordult még olyan is hogy 1-es helyett 2-esből indultam, vagy hogy jobb kezes kereszteződésnél nem adtam meg az elsőbbséget. Igazából olyan komolyabb bakiaim nem voltak, egy kivételével, ami mind a mai napig nagyon foglalkoztat. Egyszer úgy kezdtem előzésbe, hogy nem néztem bele a visszapillantóba és majdnem belém jöttek hátulról. Az igazsághoz hozzá tartozik hogy kb 30-al tögyögtem fűúton egy traktor mögött, és nézegettem én a visszapillantóba és csak egy kocsisor volt mögöttem, de amikor végre szabad volt az út akkor ezt elmulasztottam, és pont egy nagy behemót terepjáró kezdett egy hosszú kocsisor előzésébe, én meg ugye kivágtam elé, és hát kis híja volt hogy nem lett belőle baleset, de hála a jó istennek megúsztuk. Azóta erre különösképpen figyelek.


Sajnos bakik mindig is előfognak fordulni az emberrel, hiszen természetünkből adódóan hibázunk, de ezekből tanulok jó esetben.

2017. nov. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lefulladás...10 év jogsival ritkán a mai napig megesik velem. Főleg gyorsan váltó lámpánál, amit a mögöttem lévők nem igazán díjaznak :).


Elfeledkeztem róla, hogy 1-esben van az autó én meg elengedtem a pedált, amitől csúnyán megindult az autó, de nem lett belőle semmi szerencsére.


Kis ívben álltam garázsba, és fennakadtam oldalt.


Előttem fékeztek, én figyelmetlen voltam és későn kezdtem fékezni...satuzva tudtam megállni mögötte - épphogy.


Elfelejtettem a kéziféket kiengedni és úgy közlekedtem egy ideig :).

2017. nov. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!