Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ezek a budapesti "gyorsulások"...

Ezek a budapesti "gyorsulások" ellen miért nem tesz a rendőrség?

Figyelt kérdés

Elöljáróban csak annyit írnék,hogy egy munkatársammal néztünk videókat külföldi gyorsulási versenyekről, és mondta,hogy Pesten is van hasonló, ha van kedvem elvisz, megnézhetem vele.

Éltem is a lehetőséggel, és bár egy amerikaihoz képest sehol sem volt, már az autók tekintetében sem, de azért nekem ez is durva volt.

Például a Váci úton 5-6 autó társaságában az autó órája szerint 200-al haladtunk, néhányan záróvonalon előztek meg minket 200-as tempó mellett, meg a több sávos úton gumifüst felhőben csinálták a "fánkot", még fel sem szállt a füst, a rendőrautó meg csak elgurult, néztek nagyon, de mentek is tovább.

Ez pedig csak az este egy kis része volt.

Magyarán azt vettem észre,hogy 200-al süvítenek az autók, a lámpáknál csikorognak a gumik az állórajtról, stb..és a rendőrség leszarja konkrétan.

A Vácin kint volt a traffipax, mindenki ment 60-70-el azon a szakaszon, és aztán rúgták neki mint a hülye.


Hatalmas élmény volt, de nekem egyszer bőven elég volt, a barátom elmondása szerint ez minden hétvégén így van, nagyon ritkán van igazi rendőrségi "megszállás", akkor csak beszélgetnek.

Telefonon,sms-ben,, facebookon meg kapják az infót,hogy hová kell menni, és ha jön a rendőr akkor mindenki normálisan közlekedik, vagy csak beszélgetnek.


2017. nov. 4. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
200- al városban? Sittre az ilyen fírgekkel!
2017. nov. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

200-al, meg van aki többel.

Irónia?

2017. nov. 4. 14:34
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Ez ilyen szervezett cucc volt? Legközelebb mennék én is.
2017. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A Váci úton állítólag minden pénteken ez megy, a többi infót meg telefonon keresztül kapják,hogy hova merre, szóval ennyit tudok.
2017. nov. 4. 16:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Addig jó amíg este csinálják, akkor minimális eséllyel ütnek el valakit. Hogy ővelük mi lesz egy oszlopra tekeredve az meg nem lényeges, ők ezt vállalták, ők választották.
2017. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Igen ám ötöske, amíg nem egy mégis arra kószàló gyalogossal együtt tekerednek az oszlopra...
2017. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aztán vannak olyan esték, amikor kint vannak a rendőrök és az NKH és bizony kettesével veszik el a forgalmikat :D
2017. nov. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!