Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az M1-es autópályán miért van...

Az M1-es autópályán miért van annyi idegbeteg sofőr?

Figyelt kérdés
Általában a külső sáv be van dugulva, de sokszor a belső is, ott megyek a forgalommal sorban mint a libák marha közel az előttem lévőhöz mégis sokszor a mögöttem lévő villogtat, dudálgat, majd jobbról gyorsan beelőzve bemutat. Volt olyan többször is hogy a leállósávban előzték a sort.
2017. okt. 26. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jobbrol meg tud elozni (nem a leallosavbol) akkor valamit rosszul csinalsz.


Ugyanakkor sok a bunko.


Egyebkent amikor be van allva a belso sav erdemes kimenni a kulsobe: alt nem sokkal lassabb, de nem nyomnak le, nem kell savot valtogatni.

2017. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja szuper, amikor valami barom alszik a kozepso vagy belso savban, a tobbiek meg totyognak utana mint a kislibak.
2017. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Ha jobbrol meg tud elozni (nem a leallosavbol) akkor valamit rosszul csinalsz. "


150-el megyek a belsőben életveszélyesen közel az előttem lévőhőz mégis van 2 centi rés ahol beelőz, persze nekem satuzni kell hogy ne menjek belé, de igen én csinálom rosszul...

2017. okt. 26. 17:53
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Nem csinálod rosszul, én is 150 km/h-val megyek. Itt annyi a baj, hogy tranzitország vagyunk, következésképpen az úthálózatainkat kinőtte a mai autómennyiség és forgalom, ezért lenne szükség nagyon sok pályánkon 3x3 sávos útra, aminek a tervezési sebessége 160 km/h (a 2x2 sávosé 140 km/h)

Én is gyakran tapasztalom ezt, főleg amikor tele van kamionnal a külső sáv 90-100 km/h-val aztán mennek utána 110-zel az áruszállítók, az belép a belsőbe és szépen tartja a sort...

Én nem vagyok villogós fajta, mert aki észnél van kimegy előlem, aki meg alszik arra hiába villatok úgysem venné észre.

Az átlag autós tapasztalataim szerint 140-150-160 km/h-ban maximalizálja a sebességét, amivel nincs is baj, csak jönnek az utak királyai, a drájverek, menő gyerekek, türelmetlenek, szőke cicák pasijuk x6-osával stb stb

Románoknak, ukránoknak köze nincs az autópálya-használathoz

2017. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Extrém zsúfolt az a pálya. De amúgy én rengeteget pályázok szerte Európában, nyomom a gázt is rendesen, ha lehet. Soha sehol nem villantanak le, csak az M1-esen. De ott rendszeresen. S láss csodát, mindig valami magyar rendszámú nagyokos, látja, hogy előttem van 20 autó, de villog az állatja. Ilyenkor lehúzódok előle, aztán beállok a hátához, és én villogok neki.

Ausztriában, de főleg Németországban soha nem villantanak le, pedig Németben pl az A6-os még 3x olyan zsúfolt mint az M1, és ott is a közlekedők fele mindenféle külföldi, nem német. Mégsem villognak le. De még az M3-ason sem szoktak.

2017. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!