Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha egy teherautó elviszi a...

Ha egy teherautó elviszi a tükröt, elképzelhető, hogy a sofőr nem látta/hallotta?

Figyelt kérdés

Furgonnal parkoltam egy belvárosi kis utcában.

Nem messze voltam a kocsitól, a szűk utcában jött egy 7,5 körüli teherautó relatíve nagy sebességgel.

Egy hatalmas csattanás kíséretében letörte az amúgy behajtott tükrömet, az övé meg behajlott ahogy láttam.(az igazsághoz hozzátartozik,hogy nem lehetett teljesen behajtani az én tükrömet, valamennyire kiállt)

Nem tudtam leolvasni a rendszámát, de meg sem állt, ment tovább a saját tempójával.

Igazából nem is az a baj,hogy letörte a tükrömet, mert szar is volt, meg egy ócska régi furgonról van szó, 5 ezerért szerzek rá tükröt, csak nem tudom,hogy direkt leszarta, vagy lehet,hogy észre sem vette?

Kintről hallgatva elég nagyot szólt, és csörömpölt az a tükör amikor széttört.

Mennyi az esélye,hogy fel sem tűnt neki?


2017. okt. 13. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
"direkt leszarta" miért teszel fel kérdést ha meg is válaszolod
2017. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az övé behajlott akkor biztos látta, csak nem akart fizetni/papírozni - nem ritka az ilyen hozzáállás itthon.


Ha nem a tökörrel, hanem mondjuk egy ponyvás felépítmény szélével viszi el akkor előfordulhat, hogy nem veszi észre.

2017. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos észlelte csak lecarta.
2017. okt. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Abszolút nem biztos hogy eszrevette. Ha zenét kulturaltan hallgatta es pl a felepitmennyel vagy a fulke oldalaval vitte el nem biztos hogy eszreveszi
2017. dec. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!