Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kinek hanyadjára lett meg a...

Kinek hanyadjára lett meg a forgalmi és miért?

Figyelt kérdés

Mennyi volt az óradíjatok?

Hány órát vezettetek?

Milyen viszonyotok volt az oktatóval?

Mennyit fizettetek összesen?


Nekem elsőre meglett. Pàr kisebb hibát elnézett vizsgabiztos. 230rajött ki minden elsőre sikerült. Oktató folyton ordított de nem szóltam vissza


2017. okt. 26. 13:30
1 2
 1/11 Beviz Elek ***** válasza:
34%

Mind elsőre


B kb 15 óra

C 5-6 óra

E 2 óra

2017. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tomcatters ***** válasza:
50%
En mar nem emlekszem ra,hogy mennyit fizettem ,de minden elsore (15 eve lassan ..... )
2017. okt. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Elsőre. Miért? Mert jól csináltam. :)
2017. okt. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én nem értem. Drágább suliba mentem 4200ftos óradíj. Atengedtek de vezetni mèg eddig nem vezettem. Ismerosom 2x bukott, de volt jogsija csak elvették ugye tapasztalata van.
2017. okt. 26. 16:51
 5/11 A kérdező kommentje:
Neki 3000 volt az oradíj kb. Ö nem vett órát odadta a pènzt oké ez tiszta pénz az oltatonak. De így is jobban vezet mint én. És ráadásba en nagyobbat hibáztam és nem huztak meg. Beadta a 90 ezret. Nem kell benzinköltsèg stb. Én meg még húztam is az autot mert váltani nem szeretek.
2017. okt. 26. 16:53
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz diploma.

Te nem vezettél, nincs gyakorlatod, veled szenben annyi volt a követelmény, hogy a vizsgabiztos elfogadja, hogy amit előadtál megfelelő alap a további tanuláshoz.

A haveroddal szemben sokkal magasabb lövetelményt támasztottak, pontosan azért mert beki elvileg már van gyakorlata, és az is fekete pont, hogy vezetéstől eltiltás miatt jell ismét vizsgázni.

Nincs ezzel gond, a haverodon legfeljebb röhöghetsz egy jót a túlzott magabiztossága miatt, a vozsgán kevés a rutin, ott a vizsgabiztost kell meggyőzni, esetenként kötelező olyan mozdulatsor, amit sok rutinos vezető nem alkalmaz( látnyos fejforditások), de nagyon jó ok a buktatásra

2017. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bosszantó, de a telefonról irt előző kommentben sok lett a mellé koppintás, a hibás szó.
2017. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre sikerült és még kenőpénzt sem kellett fizetni.
2017. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

elsőre sikerült

miért? most erre mit válaszoljak? mert nem követtem el súlyos hibákat...


nem emlékszem, asszem 3300 per óra

18 talán

kellemesen teltek az órák, beszélgettünk, tippeket adott. ordítás, kiabálás sosem volt, igaz nem először láttam autót, lehet egy bénábbhoz máshogy állt volna hozzá.

170 ezer, amibe alkalmassági, elsősegély, minden benne volt.

2017. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Én se először láttam autót mégis eszméletlenül bénáztam. Valami nagyon jól ment, valami viszont úgy, mint egy autót életében először látó szőke nő.

De hát a 30 óra azért elég sok, sikerült elsőre.


A gyakorlat már más tészta, a két éves kezdőjogsi az nem csak arra vonatkozik, hogy nem húzhatsz utánfutót. Két évig kb még kezdő vagy. Utána mondhatunk valamiféle gyakorlati tapasztalatot. Persze attól is függ mennyit vezettél, én vagy 10 évig a környéken jártam csak vidéken, elég sokat szarakodtam városban, de aztán mikor már ott is sokat jártam, meglett a rutin.

2017. nov. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!