Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy autópálya híd szervízjárdá...

Egy autópálya híd szervízjárdája elé tehetnek 2 méteres kerítést?

Figyelt kérdés

[link]


Vmi hülye leszakította a kerítést és e miatt a helyi vadász bejelentést tett és most ma mondta, hogy 2 méter magas kerítést akarnak oda telepíteni. Megtehetik?


Csak azért kérdezem, mert a hídon nincs más csak a leálló sáv, az is kisebb, mert elvesz belőle a járda és azon túl nincs más csak a Tisza.


Ha vki épp ott kerül bajba ezentúl nem tudja majd elhagyni a sztrádát max. ha beleugrik a Tiszába. Eddig kilehetett sétálni a hídfőig és ott szépen le is lehetett menni a sztrádáról egy lépcsőn, de ha le lesz zárva akkor innentől kezdve mi lesz? Ugye a Kresz ki mondja, hogy műszaki hiba vagy baleset esetén ki kell tenni az elakadás jelzőt és el kell hagyni az autópálya testet. Más körülmények között ugye van hely a vadkerítés meg a leálló sáv között, de a Tisza felett hova ,,meneküljön". Az én olvasatomban az a járda egy menekülóút is. Ez esetben is lezárhatják a helyi köcsög vadász miatt?



2017. júl. 6. 19:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

már több kérdést láttam a témával kapcsolatban, és írtam is hozzá...ha az egész környék érdeke lenne az, hogy bejusson algyőre vagy szegedre, akkor össze tudna fogni, és venne egy 9 személyes kisbuszt, esetleg valami személyszállító céggel leszerződni, ha már a DAKK nem volt képes segíteni.


de még az is járható út lenne, ha valaki elvisz valakit, mert az nem létezik, hogy 20 emberből nincs egynek sem autója...

2017. júl. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!