Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mekkora sebességgel lehet itt...

Mekkora sebességgel lehet itt közlekedni?

Figyelt kérdés

M86-os Szombathely határában.

Képen jelöltem a szakaszt. Hídon kamera volt és nem tudom mennyi volt a megengedett sebesség.

[link]



2017. máj. 15. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:

"Hídon kamera volt"


Mármint lézeres sebességmérő? Mert ott amúgy nincs fix traffi. Ha kiálltak oda mobil eszközzel egy hídra, az már más kérdés.Egyébként autóút, 110-es tábla van kinn.

2017. máj. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
130km/h.
2017. máj. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Autóút, 2x2 sávval. Előztem ott , de félek hogy 90-nél kisebb korlátozás volt még ott. 90-nél csak nem viszik lejjeb csak úgy a sebességhatár egy autóúton nem? Hídon volt kiállítva a traffi, rendőautóból mértek.


[link]


Ez az a rész, én a fehér autó sávjában jöttem azon az íven ahol a háttérbe jön ugyan ebben a sávban egy kamion is. Óra szerint 105 km/h körül mentem akkor.

2017. máj. 15. 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha 90-es korlátozás volt akkor is megúszod 105-el. Itt egy kalkulátor, hátha kell. [link]


talán nem akkora gyökerek mint rég, és lehet, hogy 110-es táblánál mértek.

2017. máj. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj rajt végig a SreetView-el....


[link]

2017. máj. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!