Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nevetnek ki ha van...

Miért nevetnek ki ha van rajtam bukó?

Figyelt kérdés

Elég sokat biciklizek és szoktam hordani sisakot.Nem értem mi baja van vele az embereknek de multkor is kinevettek.

15/f



2017. febr. 18. 20:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Régen homokot ettünk, nem volt olyan testrészünk ahol ne lett volna seb... stb A mai gyerekek meg már..... hát inkább nem is írok ide semmit.
2017. febr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

10-es te qrva okos. Kb 10km/h-val se estem akkorát városban, hogy agyrázkódásom lett. Ha van rajtam sisak, akkor ezt elkerültem volna.

Az ilyen nyomik, mindig azt hiszik, hogy qrva okosak.

Ha két biciklis egymának megy 20km/h-val, akkor az már 40. Már ha tudsz számolni. Megnézem, hogy te 40-el milyen fejsérülést bírsz ki. Nagyokos.

Arról már ne is beszéljünk, hogyha elütnek.

2017. febr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#10 te nagyonhülye, a bukó nem azért kell, mert magadról esel el, hanem telibe vernek, fellöknek kocsival. A csonttörés gyógyul, de az agyvelőt nem merik vissza a fejedbe. Ezért hordanak egyesek sisakot.
2017. febr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
mért mennék össze egy másikkal?:D tudod én körbe szoktam nézni az úttesten nem úgy mint a mai fiatalok
2017. febr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sokat érsz a körülnézéssel, ha a siető autós előzéskor felborít.
2017. febr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Csak hogy nem 20-szal megyek hanem néha a duplájával..
2017. márc. 9. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!