Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nevetnek ki ha van...

Miért nevetnek ki ha van rajtam bukó?

Figyelt kérdés

Elég sokat biciklizek és szoktam hordani sisakot.Nem értem mi baja van vele az embereknek de multkor is kinevettek.

15/f



2017. febr. 18. 20:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát ha háromkerekűvel tekertél sisakban, akkor megértem.


Mellesleg megkérdezted, és tényleg a sisakodon röhögtek, vagy csak úgy gondolod?

2017. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Osztálytársam volt.És azért hordom mert egyszer akkorát estem hogy majdnem ottmaradtam...
2017. febr. 18. 21:17
 3/16 anonim ***** válasza:
22%

Hát szerintem is nevetséges egy biciklivel bukósisakban közlekedni. Kivéve, ha sportként űzöd a bringázást országútival, downhill bringával, bmx-el, stb...

Tegyük hozzá, hogy ezért senkit nem röhögtem még ki, és nem is fogok. Ha így érzed magad biztonságban, akkor hajrá. Néhány országban egyébként kötelező viselni. Magyarországon szokatlan.

2017. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
#3 hülyeséget beszélsz. Pont a közlekedésben van nagyobb szükség a sisakra.
2017. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert hülyék, nincs rá más magyarázat.

Ilyen idiótákkal nem kell foglalkozni, befejezed a sulit és a büdös életben nem látod többet.

Egyébként helyes, hogy hordod; egy fejed van, vigyázz rá. Főleg, ha sokat tekersz forgalmas utakon, sok hülye/figyelmetlen közlekedő van.

2017. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Alex Fly ***** válasza:
100%
Hadd nevessenek. Ha te sisakban érzed magad biztonságban, akkor hordd. Én is szoktan viselni -habár nem a mindennapos közlekedésben. És fogalmam sincs, nevet-e valaki, ugyanis nem érdekel. Nem azért szoktam felvenni.
2017. febr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig bukóban bringázok, mert ahogyan feljebb írták: a karommal, lábammal, vesémmel szemben a fejem nem páros szerv, ha megsérül, nincs másik helyette. Ha még mindig élcelődnek, mondd meg nekik, hogy igazán a tolókocsi meg a koporsó néz ki szårul, nem pedig a bukó.
2017. febr. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mert a gyerekek többsége hülye, bocsánat az őszinteségért. Ne foglalkozz vele. Nem is értem miért csinálják ezt, manapság egyáltalán nem ritka a sisakos biciklis.
2017. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 KifFiú válasza:
0%
Hülye vagy, nincs életed! Ilyen fontos kérdést itt feltenni....
2017. febr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Én már tudom miért viselnek biciklihez bukót! Mert szeretnek hülyén kinézni. :'D Komolyan 20-as tempónál nem a bukó fog megvédeni a pofád ugyan úgy össze töröd ha állas bukód van akkor meg értem hogy röhögő görcsöt kaptak tőled.
2017. febr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!